מסר מחמאס במייל: הטילים יגיעו לכל מקום

אלפי ישראלים קיבלו ביממה האחרונה הודעות מאיימות מהזרוע הצבאית של החמאס. "טילינו יגיעו לכל מקום, פחדני", נכתב בהודעה שמצטרפת לפעילות מערך הלוחמה הפסיכולוגית של ארגון הטרור. "מדאיג להיות ברשימת התפוצה שלהם", סיפר גולש מודאג

עוברים לזירה הפסיכולוגית, ארכיון (רויטרס)

הירי לעבר יישובי הדרום נמשך, אך נראה כי הטילים והרקטות הם לא אמצעי הלחימה היחידי בו משתמש חמאס. ארגון הטרור שיפר מאז מבצע "עופרת יצוקה" את מערך הלוחמה הפסיכולוגית שלו ושולח מסרים מאיימים לאזרחי ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בימים האחרונים מקבלים אלפי אזרחים מודאגים ברחבי הארץ ובעיקר בדרום מסרונים והודעות דואר אלקטרוני מאיימות מחמאס ומשלוחותיו. "טילנו יפגעו בכל מקום שאתה נמצא בו, פחדני", נכתב בהודעה שעליה חתומים גדודי אל קודס.

"זה היה מאוד מלחיץ לקבל הודעה כזאת במיוחד בימי הלחימה", סיפר גולש שדיווח לחדשות 2 באינטרנט על המייל שקיבל בשעות הבוקר. "זה לא נעים לדעת שהכתובת שלי נמצאת ברשימת התפוצה של ארגון טרור".

בהודעה טקסט שנשלחה בתחילת השבוע מטעם "סרייה אל-קודס", הזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, נכתב כי "אנחנו נהפוך את עזה לבית עלמין לחיילים שלך, ולעשות תל אביב של להבה".

טרם ידוע האם באמת הצליחו גורמים ברצועה להגיע לטלפונים ניידים של ישראלים ועד עתה לא התקבלו דיווחים על שיבושים כלשהם. "צריך לחקור את העניין הזה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אדם שקיבל את ההודעה המטרידה.

מבצע "עמוד ענן" - היום השביעי:

הלחץ הבינלאומי: קלינטון מגיעה לישראל

מזכ"ל האו"ם: "להפסיק את הטרגדיה"

הבוקר: מטח של 16 רקטות לבאר שבע

ארה"ב סיכלה הצהרה במועצת הביטחון

דיווח מצרי: הפסקת אש - בתוך שעות

ארה"ב נערכת לפינוי אזרחיה מישראל

גלעד שליט על המבצע: "לבי עם החיילים"