לוחמי כיפת ברזל: "נמשיך להגן עליכם"

החיילים המוצבים בסוללות - בדרום ובמרכז - מקבלים תמיכה גדולה בימים האחרונים מאזרחים רבים. בסרטון שפרסמו היום הם מודים לציבור ומבטיחים: "נגן על כל המדינה, אין מה לדאוג". מאיר שעלה מטורונטו ומשרת בסוללה: "אתם יכולים להיות בטוחים". הם לא רוצים שתבואו לבקר, אך ישמחו לקבל מכתבים בפייסבוק. צפו

כבר שישה ימים שלוחמי "כיפת ברזל" מגנים על שמי הארץ, מונעים נפגעים והרס רב בדרום ובגוש דן. היום פרסם חיל האוויר סרטון בו הלוחמים מודים על כל התמיכה שהם מקבלים בימים האחרונים, ומבטיחים כי ימשיכו להגן על אזרחי ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני רוצה שתדעו שאין לכם מה לדאוג, אנחנו פה נגן עליכם, על כל המדינה. אתם תמיד יכולים להיות בטוחים עם צבא הגנה לישראל", סיפר מאיר גריכטר, שעלה ארצה מטורונטו שבקנדה ומשרת באחת מהסוללות.

לב, טכנאי בסוללת "כיפת ברזל", ביקש מהתושבים להישמע להוראות פיקוד העורף: "היכנסו למקלטים כשצריך, כשאתם שומעים אזעקה, אנחנו פה כדי לשמור עליכם". הם קראו למי שרוצה להודות להם לכתוב בעמוד הפייסבוק של חיל האוויר. "אני רוצה לפנות אליכם אישית, ולומר לכם במקום לבוא לכאן להסתכן ולדבר איתנו, אתם יכולים פשוט להיכנס לעמוד הפייסבוק של החיל", ציין רב"ט עדיאל פנחסי, לוחם בסוללה.

בימים האחרונים הגיעו אזרחים רבים לסוללות בגוש דן ובדרום והביאו לחיילים אוכל, מכתבים ומתנות, כאות הוקרה על פעילותם. פעמים רבות, הביקורים האלה מפריעים לפעילות הסדירה של הלוחמים שלא מפסיקה לרגע.

"עמוד ענן" - היום השישי:

אשטון: "פתרון ארוך טווח למצב"

דיווח: "מצרים מקימה מחנות פליטים בסיני" 

"יש עוצמה להתמודד עם כל אתגר בעזה"

גראד פגע ישירות בבית ספר באשקלון; חיסול בעזה

אחמדינג'אד למורסי: "שים סוף לטבח בעזה"

צפו: השקרים של חמאס - החלק ה-3

האצטדיון בעזה הותקף: "ירו מכר הדשא טילים"