דנילוביץ' לשטייניץ: "דאג לפצות בעלי עסקים"

ראש עיריית באר שבע פנה לשר האוצר בבקשה שיפעל בהקדם לפצות את בתי העסק באזור על הנזק הכלכלי המשמעותי שנגרם להם כתוצאה מהמבצע ברצועה והירי לדרום. "התאוששות מהירה של המגזר העסקי – תשובתנו למפרים את שגרת חיינו"

דנילוביץ' עם התושבים, השבוע (חדשות 2)

בעלי עסקים רבים בדרום הארץ בחרו שלא להגיע לעבודה בשל מבצע "עמוד ענן" והתגברות ירי הרקטות, וכתוצאה נגרם לרבים מהם - במיוחד לעסקים הקטנים - נזק כלכלי משמעותי. ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ' פנה היום לשר האוצר יובל שטייניץ, לפעול בדחיפות לגיבוש מנגנון פיצוי לבתי העסק באזור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"על ממשלת ישראל לסייע לבעלי העסקים, למעסיקים ולעובדים ולפצותם על ימי הלחימה, שהסבו נזק כלכלי לעסקים בדרום", הבהיר דנילוביץ'. "יש להבטיח כי ממשלת ישראל תגבש מנגנון יעיל והוגן לפיצוי ושיפוי המגזר העסקי". הוא ציין כי "התאוששות מהירה של המגזר העסקי והחזרת הפעילות העסקית היא תשובתנו לאלה המבקשים להפר את שגרת חיינו ולפגוע בביטחון התושבים".

אתמול הבהיר שר האוצר שטייניץ כי משרדו כבר טיפל בפיצויים לבתי העסק. לאחר מבצע "עופרת יצוקה" בשנת 2009, פיצתה המדינה את המגזר העסקי על הנזק הכלכלי שהסבו ימי הלחימה והשבתת הפעילות העסקית בדרום.

"עמוד ענן" - היום השישי:

אשטון: "פתרון ארוך טווח למצב"

דיווח: "מצרים מקימה מחנות פליטים בסיני" 

"יש עוצמה להתמודד עם כל אתגר בעזה"

גראד פגע ישירות בבית ספר באשקלון; חיסול בעזה

אחמדינג'אד למורסי: "שים סוף לטבח בעזה"

צפו: השקרים של חמאס - החלק ה-3

האצטדיון בעזה הותקף: "ירו מכר הדשא טילים"