להיט באתרים הפלסטיניים: "נפציץ את תל אביב"

שיר תעמולה שוטף בימים אלו את אתרי האינטרנט הפלסטיניים, תחת הכותרת "נפציץ את תל אביב". ברקע מוסיקה קצבית ותמונות מתחלפות של רקטות ושיגורים שרים הזמרים: "נתניהו, כיצד אתה מתחבא במקלט? נטאטא את הצבא שלך". צפו ב"להיט" הפלסטיני

להיט באתרים הפלסטיניים (חדשות 2)

אחד הזכרונות ממלחמת המפרץ הראשונה הייתה השירים שהופצו בכלי התקשורת הקוראים לסדאם חוסיין, נשיא עירק דאז, להמשיך לירות לתל אביב. יותר מ-20 שנים חלפו, והמסרים חוזרים בשיר המופץ בימים האחרונים בדפי פייסבוק פלסטיניים ברשת, ברקע המשך מבצע "עמוד ענן".

צפו בשיר שהפך ללהיט באתרים הפלסטיניים:

כפי שפרסם לראשונה מכון המחקר של תקשורת המזרח התיכון ממר"י, השיר מופץ באתרי אינטרנט וברשתות החברתיות. ברקע מוסיקה בעלת טון מלחמתי ותמונות מתחלפות של רקטות ומשגרים, נשמעות הסיסמאות: "תקפו ופוצצו את תל אביב...הפחידו את הציונים...ככל (שהציונים) יבנו אותה יותר - אך אנחנו נשמיד אותה".

"כובשים, אתם צריכים להבין שהפלסטינים לא יושפלו", ממשיך השיר. "איננו רוצים הפסקת אש או פיתרון. נפציץ את תל אביב...הפלנו מטוס והטייס נעדר...פלסטינים - אתם יכולים להיות גאים...מתנחלים - אתם פחדנים המתחבאים במקלטים...נתניהו, כיצד אתה מתחבא במקלט? נטאטא את הצבא שלך".

השיר הזה מצטרף ללוחמה הפסיכולוגית המתמשכת שמנהל חמאס בישראל מאז פרוץ המבצע, רובה רוויה בשקרים תעמולתיים. אתמול טענה הזרוע הצבאית של הארגון, "גדודי עז א-דין אל-קסאם", כי ירתה 5 טילים שפגעו בסטי"ל ישראלי מול חופי עזה. דובר צה"ל הכחיש הדיווח.

דוברי הארגון טענו בימים האחרונים בכמה הזדמנויות שונות כי הצליחו להפיל מטוס קרב ישראלי ומזל"ט, ובמקביל פרסמו סרטונים מפוברקים של "פגיעות הטילים" ששוגרו מעזה - במרכז הארץ. טענה דומה הושמעה אתמול, כשביטאון חמאס פרסם דיווח לפיו הופל מל"ט ישראלי מזרחית לג'באליא. "ההנהגה הישראלית מסתירה מהציבור את דבר הפגיעות", התגרו בחמאס.