איחוד לבבות בצל הרקטות: יחימוביץ' משבחת את פרץ

המצב הביטחוני הלא פשוט מסוגל להסיט הצידה אפילו חומות של חילוקי דעות פוליטיים – ח"כ שלי יחימוביץ' כתבה בעמוד הפייסבוק שלה מילים חמות על הנמסיס עמיר פרץ. "כיפת ברזל נכפתה על מערכת הביטחון בידי עמיר, היום כיפת ברזל לא רק מצילה חיים, אלא גם מורידה את הלחץ על הדרג המדיני. תודה!", כתבה יחימוביץ'

סוף לריב? יחימוביץ' משבחת את פרץ (חדשות 2)

עם כניסת מבצע "עמוד ענן" ליומו החמישי, היחסים הפוליטיים מפשירים: יושבת ראש מפלגת העבודה חברת הכנסת שלי יחימוביץ' שיבחה בעמוד הפייסבוק שלה את היריב הפוליטי הוותיק שלה, חבר הכנסת עמיר פרץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בימים האחרונים זוכה פרץ למילים חמות בזכות רכישת מערכת "כיפת ברזל" בימיו כשר ביטחון, מהלך שרבים התנגדו לו אך בימים אלה מתגלה כמציל חיים. על אף היריבות הפוליטית ארוכת השנים אשר במסגרתה השניים לא דיברו ביניהם תקופה ארוכה, פרסמה הבוקר יחימוביץ' מילים חמות על פרץ.

בעמוד הפיייסבוק שלה כתבה יושבת ראש העבודה: "בבית שלי ובכל השכונה אין מקלטים, כמו ברוב השכונות הדרומיות בתל אביב. הייתי כבר באין סוף יירוטים ופגיעות בביקורים שלי בדרום, אבל האזעקה אתמול, ביום שבת, תפסה אותי בפעם הראשונה עם הבת הקטנה שלי בבית. הלכנו לחדר המדרגות ובמקום לשמוע פגיעה, שמענו רעם עמום, שהוא קולו של יירוט הטיל בידי כיפת ברזל".

"כיפת ברזל נכפתה על מערכת הביטחון בידי עמיר כשהיה שר ביטחון", כתבה יחימוביץ'. "הצבא ושלל המומחים היו שבויים בתפיסה שבסדרי העדיפות עדיף להשקיע באמצעי לחימה התקפיים ולא במיגון חכם. היום, כיפת ברזל לא רק מצילה חיים, בכך שהיא מונעת פגיעות קשות באזרחים - היא מורידה את הלחץ העז על הדרג המדיני ומאפשרת לו טווח גמישות הן בהחלטות צבאיות והן מדיניות", הוסיפה.

בסוף דבריה כתבה ח"כ שלי יחימוביץ' כי העובדה שעמיר פרץ הוא תושב הדרום שחווה על בשרו את איום הרקטות הוסיפה לתפיסת העולם האזרחית שלו, ולא שכחה להגיד "תודה!".

נציין שעמיר פרץ אולי אהב לקרוא את הדברים, אבל סירב להגיב להם.