שלושה חיילים נפצעו קל מפגיעת רקטה במועצה האזורית אשכול

יומו הרביעי של מבצע "עמוד ענן" נפתח הבוקר במטח רקטות נוסף מכיוון עזה אל עבר יישובי הדרום, עם יותר מ-30 רקטות. רקטה פגעה ישירות במבנה במועצה האזורית אשכול, 3 חיילים נפצעו קל והועברו לטיפול בבית החולים סורוקה. אזעקות נשמעו הבוקר בכל האזור, בין היתר בעוטף עזה, באשקלון, באשדוד ובבאר שבע. משדר מיוחד

רקטה פגעה הבוקר ישירות במבנה בתחומי המועצה האזורית אשכול, והביאה לפציעתם של שלושה חיילים. הם פונו במצב קל לאחר שנפגעו מרסיסים לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

ביומו הרביעי של מבצע "עמוד ענן" של צה"ל בעזה, נמשכים מטחי הרקטות מכיוון הרצועה לערי ויישובי הדרום, עם יותר מ-30 שיגורים. אזעקות נשמעו החל משעות הבוקר המוקדמות במועצות האזוריות אשכול, שער הנגב, ובמועצה האזורית חוף אשקלון. גם הבוקר של תושבי אשקלון, אשדוד ובאר שבע חווים בוקר לא שקט עם התרעות שהופעלו לאורך כל הבוקר.

ראש המועצה האזורית אשכול ניסה להרגיע את התושבים בראיון לחדשות 2. "חשוב לכולם להירגע", פתח ילין את דבריו, "למי שיש קרובי משפחה באשכול - אין פצועים מקרב תושבי המועצה", הדגיש ילין.

ראש המועצה האזורית אשכול הוסיף וחידד את הצורך במילוי אחר הוראות פיקוד העורף. "אני מבקש מכל התושבים להיות במרחבים המוגנים. אין ספק שהירי יימשך וככל שהמבצע יתקדם הוא יהיה יותר אינטנסיבי. שקט של שעה וחצי לא אומר שהשלום בפתחנו, זה אומר שהם ממלאים עכשיו את המחסניות וימשיכו לירות עלינו. אנו כבר מורגלים לירי אינטנסיבי - ואין מה לעשות בחוץ", סיכם ילין.

מוקדם יותר פגע גראד ישירות בבית בבאר טוביה וגרם להרס רב. נכה ובתה שהיו במקום לא נפגעו במזל, ושמשות במספר בתים סמוכים נופצו.

מבצע "עמוד ענן" - הסיקור המלא:

גנץ: "להגביר את הפעילות בעזה"

חמאס: החלו מגעים להפסקת אש

חיל האוויר הפציץ את מטה ממשלת חמאס

אובמה שוחח עם רה"מ נתניהו: "ישראל זכאית להגנה"

צה"ל חיסל 2 מפקדי שטח בזרוע הצבאית של החמאס

סגן ראש השב"כ לשעבר: "ג'עברי תמיד היה על הכוונת"