נכה ובתה בבית שנהרס בבאר טוביה : "זה נס"

גראד פגע היום ישירות בבית בבאר טוביה וגרם להרס רב. נכה ובתה שהיו במקום לא נפגעו במזל ושמשות במספר בתים סמוכים נופצו. ראש המועצה: "זה היה נס של ממש, יש להישמע להוראות פיקוד העורף". כוחות חילוץ נמצאים במקום

יותר מ-30 רקטות שוגרו הבוקר לעבר יישובי הדרום, וביישוב במועצה האזורית באר טוביה פגע גראד בבית והרס אותו לחלוטין. בבית היו אישה נכה ובתה שבמזל לא נפגעו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"הם לא נפגעו בנס - הפגיעה הייתה סמוך לבית וכעת רכב של המועצה מנסה לפנות את השרידים - הבית נהרס לחלוטין", סיפר לחדשות 2 דרור שור, ראש המועצה האזורית באר טוביה. בינתיים, כוחות של פיקוד העורף הגיעו למקום כדי לעזור בפינוי שרידי הבית.

שור הוסיף כי יש להשתמש בממ"דים: "יש פה בתים ישנים מאוד שנבנו לפני ההחלטה להקים את הממ"דים ולכן יש פה בעיות קשות של מיגון וצריך להישמע להוראות פיקוד העורף כדי להציל חיי אדם". במועצה שלחו לשטח צוות של השירות החברתי עם פסיכולוגים והם עורכים שיחות הרגעה עם התושבים.

"רוב התושבים עדיין חזקים ורוצים שהשקט יחזור יש גם כאלה שאומרים שיש לבצע פעולות כאלה ואחרות", סיכם ראש המועצה. למעט הבית שנהרס, שמשות נופצו במספר בתים סמוכים.

מבצע "עמוד ענן" - הסיקור המלא:

חמאס: החלו מגעים להפסקת אש

חיל האוויר הפציץ את מטה ממשלת חמאס

אובמה שוחח עם רה"מ נתניהו: "ישראל זכאית להגנה"

צה"ל חיסל 2 מפקדי שטח בזרוע הצבאית של החמאס

סגן ראש השב"כ לשעבר: "ג'עברי תמיד היה על הכוונת"