פרויקט מיוחד: הזוגות הכי בולטים של העשור

הם יפים, נוצצים, מפורסמים ולפעמים גם אוהבים באמת. לא מעט זוגות הכירו, נפרדו וחזרו זה לזה בעשור האחרון – אבל רק זוג אחד באמת כבש את לב כולנו. רוצים לדעת מי? צפו במצעד המיוחד

במסגרת פרויקט "סיכום העשור" של חדשות 2 באינטרנט, בכל יום בחודש דצמבר נציג לכם את האירועים המרכזיים שעיצבו את עשר השנים האחרונות. והפעם: מצעד הזוגות של העשור.

אל המקום העשירי הגיעו רמי קליינשטיין וריטה שהפגינו זוגיות מושלמת במשך 19 שנה, ולפתע בשנת 2007, כמו רעם ביום בהיר, הודיעו השניים: אנחנו מפרקים את החבילה. מקום אחד לפניהם נמצא זוג ישראלי נוסף שמככב שנים על הבמות ומול המצלמות. בשנת 2006 החליטו אורנה ומשה דץ להיפרד אחרי 21 שנים של זוגיות מתוקשרת ושני ילדים משותפים.

במקום השמיני דורגו הזוג ההוליוודי מדונה וגאי ריצ'י. השניים נישאו בתחילת העשור בטקס מסתורי בטירה בסקוטלנד, אך הפרידו כוחות לאחר שמונה שנות נישאים ואינספור שמועות על קשיים בזוגיות.

בשנת 2001, לאחר 11 שנים יחדיו, הודיעו בני הזוג טום קרוז וניקול קידמן כי הם כבר לא ביחד. חמש שנים לאחר מכן נשא השחקן לאישה את כוכבת התכנית "דוסון קריק", קייטי הולמס והם מדורגים במקום השביעי במצעד.

רומנטיקה מלכותית

את המקום השישי כבש הזוג הבריטי המלכותי, הנסיך צ'ארלס והנסיכה קמילה. השניים אמנם הכירו כבר בשנת 1972, אך התחתנו רק בשנת 2005 בטקס שהוחרם על ידי המלכה האם. במקום החמישי אנחנו פוגשים זוג בריטי נוצץ נוסף: ויקטוריה ודיוויד בקהאם. נכון שהכדורגלן והדומנית התחתנו ב-1999, אך הם הצליחו להפגין זוגיות מרשימה במשך העשור כולו.

בשנת 2008, שלושה חודשים בלבד לאחר שהתגרש מאשתו, הסעיר הנשיא הצרפתי, ניקולא סרקוזי, את העולם כשהתחתן עם הזמרת והדוגמנית האיטלקייה, קרלה ברוני. למרות הביקורות מצד העיתונות המקומית ואינספור שמועות בנוגע ליחסיהם, הם מדורגים במקום הרביעי במצעד הזוגות.

אהבה מנצחת

אל השלישייה הראשונה הגיעו הזוגות שבלעדיהם העשור היה נראה דהוי ומשעמם הרבה יותר. את מדליית הארד קטף הזוג הנשיאותי של ארצות הברית, מישל וברק אובמה. השניים, יחד עם בנותיהם הקטנות, הצליחו להפיח חיים בבית הלבן, לאחר עידן בוש האפרורי.

במקום השני נמצאת השגרירה הישראלית בר רפאלי והשחקן ליאונרדו דיקפריו. אמנם עד היום לא ברור בדיוק אם הם ביחד או שמא מדובר בתרגיל יחצ"נות, אבל כל עוד הסופר-מודל שלנו מרוצה - גם אנחנו.

ובמקום הראשון: הם יפים, מוכשרים וכנראה גם מאוד מאוהבים. בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי כבשו אותנו כבר בשנות ה-90, אבל אפשר להגיד שמאז שנת 2005, כאשר הפכו רשמית לזוג, כוחם בהוליווד הוכפל והם הפכו ליישות אחת בלתי נפרדת: בראנג'לינה.

אבל לפני שהעשור מסתיים, בואו לבחור את אישיות העשור שלכם!! הצביעו בסקר המפורסם בדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק.