מירי רגב למשטרה: עצרו את מי שהתיז עליי מים במאהל

חברת הכנסת מהליכוד לא מתכוונת לוותר לפעיל מאהל המחאה בשדרות רוטשילד, ששפך עליה מים בזמן שהיא ברחה מהמאהל לקול קריאות גנאי. תלונה הוגשה בשמה במשטרה - שהחלה לחפש את האיש. "אני בעד מחאות, אך נגד אלימות", הסבירה רגב

ח"כ מירי רגב כנראה מתקשה לשכוח ולסלוח על קבלת הפנים הקרירה שציפתה לה כשהגיעה למאהל מחאת הדיור בשדרות רוטשילד שבתל אביב, ביקור שהסתיים לאחר שהיא נאלצה לנטוש את המקום לקול קריאות גנאי וכשמים קרים הוטחו לעברה ולעבר אחד מעוזריה שהתלווה אליה.

נציגת הליכוד, שבתקופה האחרונה לא יורדת מהכותרות, פנתה כבר כמה ימים אחרי התקרית לקצין הכנסת שהעביר למשטרה את תלונתה על המאורעות במאהל. בעקבות זאת, נפתחה הבוקר חקירה שבמהלכה נגבתה עדותה של רגב וכן נאספו כמה תמונות שצברו מקורביה.

במשטרה מתכוונים לטפל בתלונה במלוא הרצינות, והודיעו כי בכוונתם לפתוח בבדיקה בניסיון לאתר את מתיז המים האלמוני. "אני בעד מחאות, אך נגד אלימות", אמרה בתגובה רגב.

"אני יכולה להבין את המקום ממנו המחאה צומחת אך מתנגדת בכל תוקף לאילמות פיסית או מילולית. הודעתי בכל כלי תקשורת שאני דורשת את התנצלותו של שופך המים, אך מכיוון שהוא בחר שלא לעשות כן - הגשתי תלונה לקצין הכנסת", היא הסבירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק