סיכום השנה: הקטעים החמים ברשת

גם אתם בטח ביליתם השנה שעות מול מסך המחשב, מרותקים לסרטוני וידאו מרגשים ומצחיקים שהתפרסמו באינטרנט. לאחר שקיבלנו עזרה מן הגולשים אספנו עבורכם את הקטעים המצחיקים ומרגשים ביותר שכבשו השנה את הרשת. צפו בטרנדים החמים באינטרנט של השנה האחרונה

מהם קטעי הוידאו שעשו לנו את השנה ברשת? במהלך השנה האחרונה הופצו באינטרנט קטעי וידאו מצחיקים, מרגשים וממכרים שגרמו לנו לשבת שעות מול המחשב ללא יכולת להתנתק מן המסך.

אחד הטרנדים הבולטים ביותר בשנה האחרונה ברשת היה כמובן - קיפול בגדים. המוכרות מהתכנית "ארץ נהדרת" גרמו למטלה הכי מעצבנת בבית להפוך לתחביב. בעקבותיהן הוצפו האתרים במקפלים מקצוענים וחובבניים, כשהשיא היה בריקוד מקפלות מיוחד של חיילי צה"ל בלב שכם.

האירוע הנצפה ביותר השנה היה ללא ספק גביע העולם בכדורגל. קטעי וידאו שנערכו במיוחד לרגל המאורע החגיגי הפכו לפופולריים ביותר, בהם גם סרטון בתלת-מימד של האצטדיונים בדרום אפריקה.

במהלך משחקי המונדיאל בלטו שני טרדנים ברשת, הראשון סביב הצפצפה השנויה במחלוקת - הבובוזלה, והשני שיר המשחקים הרשמי שביצעה הזמרת שאקירה - וואקה וואקה. סרטון שהפך להיות בין הנצפים ביותר מתעד את הרגע המרגש ביותר במהלך המשחקים - השוער הספרדי מנשק לעיני המצלמות את חברתו שדרנית הקווים.

עוד מגמה שבלטה השנה ברשת היתה סרטוני "ליפ דאב", בהם בצילום אחד נראים מאות שחקנים וניצבים שרים שיר מוכר. הטרנד שסחף את העולם היה חייב להגיע במוקדם או במאוחר לישראל - ואכן, ה"ליפ דאב" הישראלי הראשון צולם בהצלחה בקניון דיזיגוף בתל אביב וזכה למאות אלפי צפיות.

רוצים לצפות בקטעי וידאו נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק