הצבעתם בעכבר: הקטעים הנצפים ביותר

אלפי קטעי וידאו עלו בחדשות 2 ואתם הצבעתם בעכבר אילו מהם היו אהובים עליכם ביותר. הראיון הבלעדי עם ברק אובמה, בן השנתיים שמעשן 40 סיגריות, תיעוד מחסלי מבחוח בדובאי, והחתונה היקרה ביותר בישראל שעלתה כ-7 מיליון שקלים הם רק חלק מהרשימה. ומה היה הסרטון הנצפה ביותר? צפו ותגלו

מיום השקת אתר חדשות 2 הצגנו לפניכם אלפי קטעי וידאו מרחבי הארץ והעולם: תיעודים בלעדיים, ראיונות מיוחדים, חשיפות וכתבות מרגשות. היום, לרגל ועידת התקשורת ונתח השוק של "גלובס", אנו חושפים את 22 הסרטונים הנצפים ביותר באתר בשנה החולפת - הקטעים שאתם הגולשים אהבתם במיוחד.

מקבלת הפנים החגיגית לשחקני נבחרת ספרד עם שובם ארצה ובידם גביע העולם בכדורגל, דרך ההופעה של מדונה בישראל וההשפלה של השגריר הטורקי מול המצלמות.

בראש הרשימה ניצבים שלושה קטעים שהשאירו את חותמם יותר מכול: הריאיון הבלעדי של יונית לוי עם נשיא ארה"ב, הקלטת המצמררת של גלעד שליט משבי החמאס, ותיעוד העימות הקטלני של לוחמי השייטת ופעילי המשט לעזה.

הסרטון ובו כל 22 קטעי הווידאו, משודר היום במסגרת ועידת תקשורת ונתח שוק. במהלך האירוע דנים בכירי ענפי השיווק, הפרסום, המדיה, האינטרנט, והתקשורת בישראל בדילמות המרכזיות העומדות בפני חברות, מובילי דעה, ומקבלי החלטות בתחומים אלו.

רוצים לצפות בקטעי וידאו חזקים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

צפו בעשרת קטעי הווידאו הנצפים של השנה שעברה בחדשות 2 באינטרנט