מהו קטע הווידאו הפופלרי ביותר ב-2009?

אלפי קטעי וידאו עלו במהלך השנה לאתר חדשות 2 באינטרנט, אולם חלקם השאירו אתכם פעורי פה וזכו לצפיות רבות. לקראת סוף שנת 2009 - קבלו את עשרת קטעי הווידאו הנצפים ביותר: מתיעוד הרגעים שאחרי הפיגוע בקריית ארבע ועד לסרטון העירום של בר רפאלי

שנת 2009 הייתה גדושת אירועים ותיעודים מצולמים שנגעו בלב כולנו וייזכרו לעוד שנים רבות. לקראת סיום שנת 2009, סיכמנו עבורכם את רשימת קטעי הווידאו הנצפים ביותר באתרי חדשות 2 באינטרנט בשנה החולפת, עם הפתעה אמיתית בצמרת.

קטע הווידאו הנצפה ביותר בשנת 2009 היה סרטון העירום של הדוגמנית בר רפאלי. הסרטון, שעלה לראשונה לרשת באתר חדשות 2 באינטרנט בחודש יוני, הפך בין רגע ללהיט ברחבי העולם כולו וצבר מיליוני צפיות ואף סרטוני חיקוי.

למקום השני הגיע סרטון התיעוד של החייל החטוף גלעד שליט בשבי החמאס. הקלטת תיעדה את שליט מחזיק עיתון מתאריך 14.9.2009, וסיפקה לראשונה עדות על מצבו הבריאותי של שליט מאז נחטף ביוני 2006.

למקום השלישי והמפתיע הגיע אמצעי המודיעין שזכה לשם 'הנחש הצה"לי', שהציג יכולות ביון מרשימות. עשרות גולשים מהארץ ומהעולם (בהם גם בעולם הערבי) צפו בסרטון, שהציג את האמצעים שבהם משתמשים בחיל הסודי בצה"ל.

גם נסים זוכים לצפיות

בתוך כל החדשות הרעות - נחמד לראות גם נסים לפעמים, וזו הסיבה שהביאה את סרטון האישה שניצלה מניסיון התאבדות על פסי הרכבת למקום הרביעי. גם כשצופים בתיעוד בפעם השלישית - קשה להבין כיצד ניצלה אותה אישה לאחר שהרכבת עברה מעליה מבלי לעצור.

פיגוע דקירה שהתרחש בתחילת החודש הסתיים בפציעה קלה של שני אזרחים ישראלים. בעלה של אחת הפצועות שהבחין במחבל, דרס את המחבל הלוך ושוב עד שנפצע אנוש. התמונות אמנם קשות לצפייה, אך הסרטון הגיע למקום החמישי.

פרשת תקיפת אנשי התקשורת על ידי דודו טופז ז"ל יצרה לא מעט כותרות, אך הווידוי של טופז לאחר הודאתו במשטרה - זכה לתיעוד בלעדי בחדשות 2 באינטרנט והפך לקטע הוודיאו השישי הנצפה ביותר באתר.

בהמשך לנסים על פסי הרכבת, למקום השביעי במצעד הגיע סרטון המתעד תינוק אוסטרלי, שניצל מהתנגשות רכבת ויוצא עם שריטות קלות בלבד. במקום השמיני, במעבר חד במיוחד, מופיע שחזור מאבטח הרמטכ"ל ארז אפרתי, שנאשם בניסיון אונס של צעירה לאחר מסיבת הרווקים שלו.

רוחו של ג'קסון מלווה אותנו מאז מותו?

רוחו של מייקל ג'קסון מלווה אותנו גם בקטעים הנצפים ביותר והגיעה למקום התשיעי ברשימת קטעי הווידאו הנצפים ביותר. אלפי גולשים נדהמו לגלות את רוחו של ג'קסון משוטטת באחוזתו זמן קצר לאחר מותו, באופן שהעלה לא פחות סימני שאלה מאשר האופן שבו מת הזמר המפורסם.

במקום העשירי ברשימת הסרטונים הנצפים באתר, נמצא סרטון החתונה של בני הזוג אושרנקו, שנרצחו באכזריות בחודש אוקטובר האחרון. החשוד ברצח, דמיאן קרליק, נראה בסרטון החתונה כשהוא רוקד עם אשתו. ארבע שנים לאחר מכן, נאשם קרליק ברצח הנוראי של ששת בני המשפחה.