הנצפים: הנשקייה, השיכורים ורה"מ

נתניהו כמעט נופל למים, נשקייה עולה באש בגלל סיגריה של חייל רשלן, שיכורים מכים באכזריות צעיר ברמלה ומזקקת נפט בארה"ב שמתלקחת מול המצלמות. אלו היו 5 קטעי הווידאו הנצפים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו!

חמשת קטעי הווידאו הנצפים (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

ראש הממשלה נופל - וקם
בנימין נתניהו ביקר היום בחיל הים לצד הרמטכ"ל ומפקד החיל. במסגרת הסיור ניסה ראש הממשלה לעבור מסטי"ל לסירת גומי אך המעבר לא היה חלק וביבי מעד. מזל שהיה שם מאבטח שתפס אותו. צפו בנפילה.

תיעוד מיוחד: כך התפוצצה נשקייה בגלל סיגריה שהשליך חייל
לידי חדשות 2 הגיעו תמונות בלעדיות מהנשקייה של צה"ל שהתפוצצה לאחר שחייל השליך סיגריה דולקת במקום. עכשיו מתברר שהנשקייה הייתה עשויה כולה מלוחות אסבסט, והחיילים שהוצבו לשמור עליה אחרי הפיצוץ נחשפו ועדיין נחשפים לסיבים הרעילים. כך זה נראה.

חבורת שיכורים תקפה את הצעיר - המצלמות תיעדו
חבורת צעירים נטפלה לזוג שהסתובב בגן ציבורי ברמלה, התנפלה על הגבר והכתה אותו נמרצות. הודות למצלמות האבטחה נעצרו שמונה צעירים בחשד לביצוע המעשה. כך זה נראה במצלמות האבטחה.

משחק אגו: חנקו ילד עד שהתמוטט והעלו הסרטונים ליוטיוב
ילדים בני 12 מגדרה מצאו דרך מקורית לבחון מי חלש ומי חזק - הם חנקו אחד את השני ומי שנכנע באמצע נחשב ל"חלשלוש". אחד הילדים לא רצה להחשב לכזה, ולכן לא רק שלא נכנע - הוא עודד את חבריו להמשיך לחנוק אותו עד שאיבד את ההכרה. את הסרטונים הם העלו ליוטיוב.

ארה"ב: מזקקת נפט מתפרצת לשמיים בפיצוץ אדיר
במדינת יוטה שבארה"ב פיצוצים במזקקות הנפט הפכו לדבר שבשגרה. שם כנראה, לא ממש מודאגים מכך שמאגרי הנפט בעולם הולכים ואוזלים. הפעם תועד פיצוץ אדיר במזקקה שבנס - מי שהיה במקום נפגע קל בלבד. צפו ברגעי ההתפוצצות האדירה.

צפו בחמשת קטעי הווידאו הנצפים של השבוע שעבר