הנצפים: ספינת הנשק וחיסול המאפיה

רגעי ההשתלטות על ספינת הנשק האירנית בלב ים, שגריר ישראל בטורקיה שסופג מטח ביצים, הטרגדיה בדירת משפחת אושרנקו וחיסול של המאפיה לאור יום באיטליה. אלו היו 5 קטעי הווידאו הנצפים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו!

חמשת קטעי הווידאו הנצפים (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

צפו בלוחמי השייטת על ספינת הנשק
דובר צה"ל התיר לפרסום תיעוד המציג את לוחמי הקומנדו הימי על ספינת הנשק האירנית שהייתה בדרכה לסוריה וחיזבאללה. בתמונות נראים הלוחמים סורקים את הספינה ומוצאים את "השלל". כך זה נראה.

תיעוד מיוחד: שגריר ישראל בטורקיה הותקף במטח ביצים
תקרית דיפלומטית חמורה בטורקיה: שגריר ישראל גבי לוי הגיע להרצאה באוניברסיטה בעיר טרבזון בצפון טורקיה, אך סטודנטים מקומיים הסתערו על השיירה בה נסע השגריר, התפרעו והמטירו ביצים על רכבו. השגריר לא נפגע, והמשיך בסדר יומו. במקום התפתח עימות אלים מול שוטרים. משרד החוץ: "לא נעים, אך לא נורא". צפו בתקרית.

תיעוד: השניות שאחרי טבח משפחת אושרנקו
רגע אחרי שפוענח הרצח, נחשפות התמונות הראשונות מבית משפחת אושרנקו, דקות אחרי שבני המשפחה נטבחו באכזריות. תמונות הזוועה מתעדות עגלת תינוק, צעצועים מפוזרים ודם בכל מקום. לאחר שסיימו את מלאכת הקודש, הדליקו פעילי זק"א נרות זיכרון.

כך שוטר אירני מכה באלימות מפגינה
המראות מימי הבחירות שבו לרחובות טהרן: מאות מפגינים יצאו להפגין לרגל יום השנה ה-30 להשתלטות על מטה השגרירות האמריקנית בעיר, ונתקלו פעם נוספת באנשי הביטחון המאיימים. בסרטון שעלה לרשת תועד איש ה"בסיג'" מכה נמרצות את אחת המפגינות. כך זה נראה.

לאור היום: חיסול של המאפיה באיטליה
מצלמות אבטחה באיטליה תיעדו רצח של עבריין מקומי מטווח אפס. עדי הראייה במקום לא מוכנים לדבר והיורה האלמוני עדיין מסתובב חופשי. עכשיו מקווים גורמי החוק במדינה שהתמונות המזעזעות ישברו את קיר השתיקה.

צפו בחמשת קטעי הווידאו הנצפים של השבוע שעבר