הנצפים: המשאית והתרסקות המסוק

תאונה קטלנית שתועדה במצלמות התנועה, השתוללות של תלמידים בכיתות, חנייה שלא רואים כל יום ומסוק שמתרסק במהלך מבצע צבאי - מול המצלמות. אלו היו 5 קטעי הווידאו החזקים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו!

חמשת קטעי הווידאו הנצפים (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

תיעוד: נהג משאית מאבד שליטה ומתהפך מול המצלמה
התאונה הקטלנית בה נהרג נהג משאית התרחשה בכביש 431 באזור צומת בית עובד. מחקירת המשטרה עולה כי הנהג ניסה לבצע פנייה במהירות מופרזת, איבד שליטה על המשאית, התנגש במעקה - והתהפך. צפו בשניות המצמררות של ההתהפכות שנקלטו בעדשת מצלמות התנועה.

כך משתוללים תלמידי ישראל בכיתות
בלי שום בושה עושים תלמידים בבתי ספר בישראל ככל העולה על רוחם, מתעדים עצמם במצלמות ומפרסמים את הצילומים ברשת. כיסאות על ראשי החברים, אש באמצע הכיתה ושולחנות שמושלכים במדרגות. לצפות ולא להאמין.

מול המצלמות: לחץ על הגז במקום על הבלם - ועלה על שתי מכוניות חונות
מצלמות האבטחה במגרש חניה של מכון כושר קנדי תיעדו ניסיון חנייה מעניין במיוחד. נהג רכב לוחץ על הגז בטעות, ומטפס על מכוניות חונות. בהמשך, הוא בורח משם ו"שוכח" להשאיר פרטים. הטוקבקיסטים באונטריו מתווכחים: האם זה גבר או אישה.

תיעוד: חילוץ מיכלית הפך לפיצוץ אדיר
צוות חילוץ שהגיע להוריד מיכלית דלק משולי הכביש במרכז אמריקה נדהם באמצע המשימה מפיצוץ עז שיצא מהמשאית. צלם חובב שהיה במקום דווקא לקח בחשבון שזה יכול לקרות, והצליח לתעד את רגע הפיצוץ ואת ההיסטריה שנגרמה בעקבותיו. צפו בסרטון שהפך ללהיט באינטרנט.

אקוודור: התרסקות מסוק בשידור חי
דרמה גדולה התרחשה אתמול במהלך מצעד צבאי באקוודור: מאות קצינים, גורמי ממשל וצופים בקהל התרגשו לראות את מסוקי הצבא החדשים שנרכשו מהודו, אבל אחד מהם איבד שליטה והתרסק לעיני המצלמות. למרבה התדהמה, שני הטייסים יצאו ללא שריטה. צפו ב-45 מיליון דולר מתרסקים לאדמה.

צפו בחמשת קטעי הווידאו הנצפים של השבוע שעבר