הכי נצפים: נס על הפסים ו"מלך" הקופים

אדם שעיר במיוחד, אישה מפונה באלימות מהרכבת בגלל 5 שקלים, תינוק בעגלה שניצל באורח נס מפגיעת רכבת ותלמידים המשתוללים בכיתה. אלו היו 5 קטעי הווידאו החזקים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו!

חמשת קטעי הווידאו הנצפים (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

כך הורדה אישה מהרכבת באזיקים - בגלל 5 שקלים
טלפון סלולרי תיעד את התקרית שהתרחשה אתמול ברכבת ישראל בדרך לחיפה: אישה נכנסה לקרון המקומות השמורים וביקשה לשלם תוספת 5 שקלים על מקום הישיבה, כנהוג. אלא שפקח הרכבת דרש ממנה לצאת מיד מהקרון. האישה סירבה לפנות את מקומה, והפקח הזעיק שוטר שהיה ברכבת - שנאבק בה ואזק אותה בכוח. צפו במהומה שהתפתחה ברכבת.

לא יאומן: תינוק בעגלה נופל על הפסים - וניצל מדריסת רכבת
את התמונות שלפניכם לא רואים בכל יום: אם שהחזיקה את עגלת התינוק שלה בתחנת רכבת במלבורן, אוסטרליה, עזבה אותה לשנייה אחת והעגלה התגלגלה היישר לתוך פסי הרכבת. שניות אח"כ עברה הרכבת - ומחצה את העגלה מול עיני האם המבועתת. בנס יצא הפעוט רק עם שריטה בראשו. צפו בתיעוד המדהים.

כך משתוללים תלמידי ישראל בכיתות
בלי שום בושה עושים תלמידים בבתי ספר בישראל ככל העולה על רוחם, מתעדים עצמם במצלמות ומפרסמים את הצילומים ברשת. כיסאות על ראשי החברים, אש באמצע הכיתה ושולחנות שמושלכים במדרגות. לצפות ולא להאמין.

שעיר מדי אפילו בשביל תפקיד מלך הקופים: מה שבר את איש הקוף?
במשך שנים נהנה צעיר סיני להיות האיש הכי שעיר בעולם. הוא קיבל תפקידים בסרטים ואפילו שר ממרומי העצים, אבל לאחרונה התכונן לקבל את התפקיד של חייו, תפקיד שנתפר במיוחד עבורו - 'מלך הקופים'. אבל ליו, תאמינו או לא, לא מספיק מושך. עכשיו, הוא רוצה להסיר את השיער.

הטרנד החדש בבריטניה: להשפריץ על הולכי רגל
הבריטים מנומסים ומאופקים? תחשבו שוב. נהג בריטי תיעד את עצמו משתולל בפראות בכביש ביום גשם, בחיפוש אחר שלולית בצד הכביש, רק כדי לנסוע דרכה ולהשפריץ על הולכי הרגל בסמוך לה. הנהג נעצר ורשיונו צפוי להישלל. צפו ב"תרגיל הרטוב".

צפו בחמשת קטעי הווידאו הנצפים של השבוע שעבר