הנצפים: הירי בבר והשמש המתפרצת

חטיפת פצוע מאמבולנס של מד"א, מתקפה משולבת על בסיס אמריקני באפגניסטן, קליעות מדהימות לסל מכל מקום ותיעוד נדיר של השמש. אלו היו 5 קטעי הווידאו החזקים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו!

הירי בבר באוהיו. לראות ולא להאמין (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

תיעוד: חילופי אש בבר בגלל עסקת סמים שנכשלה
זה היה יכול להסתיים באסון: פאב קטן באוהיו הפך בין רגע לזירת ירי בעקבות עסקת סמים שהשתבשה. צעיר שניסה ככל הנראה למכור מריחואנה במקום זוהה על ידי עובד ביטחון, נקרא לצאת החוצה, אך תגובתו היתה מעבר לכל דימיון. הצעיר שלף את נשקו ופשוט החל לירות לעבר היושבים במקום. לראות ולא להאמין.

תיעוד בקשר: חטיפת פצוע מאמבולנס של מד"א
נער בן 17 מנצרת נפצע קשה בתאונת דרכים. למקום הוזעקו שני אמבולנסים - האחד של מד"א, השני אמבולנס פרטי. בעוד צוות מד"א מטפל בנער, "חטף" אותו צוות האמבולנס הפרטי - כדי להצדיק את הגעתו לזירת האירוע. מד"א: "אנו מביעים זעזוע מהדרך בה הם התנהלו". האזינו לרשת הקשר של מד"א.

מתקפה משולבת על בסיס אמריקני באפגניסטן
ארגוני הטרור באפגניסטן הופכים את זירת הקרב להוליווד: מלוות ב-3 מצלמות וצוותי הסברה, ביצעו מספר חוליות של ארגון הטאליבן באפגניסטן מתקפה משולבת וקטלנית שגבתה את חייהם של 8 חיילים אמריקניים ו-4 חיילים אפגניים. מתיעוד האירוע הקשה ניתן ללמוד על כמות האש בתקרית: ירי RPG, פצמ"רים ומכונית תופת. צפו בתיעוד.

צפו בקליעות המדהימות בעולם
חלק מהזריקות של חבורת הצעירים מטקסס נתפסות כבלתי אפשריות, אך זהו ללא ספק הדבר האמיתי. הכירו את הסטודנטים שלא מפחדים מגובה ומרחק ומציגים את הכדורסל הטוב ביותר שנראה. השלב הבא מבחינתם: משחק מחשב ואפילו תוכנית ריאלטי.

תמונות נדירות: כך זה נראה שהשמש מתפרצת
נאס"א משחררת תמונות של התפרצות גזים עצומה על פני השמש. על פי הדיווח של נאס"א, ההתפרצות הייתה כל כך גדולה - עד שהתמונות נקלטו על ידי שתי מצלמות שונות ברחבי היקום. צפו בתיעוד המרהיב.

צפו בחמשת קטעי הווידאו הנצפים של השבוע שעבר