הכי נצפים: הווידאו של גלעד והתקיפה בתחנת הדלק

אות חיים מצולם ראשון מגלעד שליט, מכות רצח ללא סיבה בתחנת דלק, חילוץ מדהים של יחידה 669 באוויר ולידה קשה של פילה מול המצלמות. אלו היו 5 קטעי הווידאו החזקים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו!

גלעד שליט. אות חיים (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

אות החיים המצולם הראשון של גלעד שליט - הקלטת המלאה
יושב על כיסא לבן, על רקע קיר לבן ולבוש מדים כהים, נראה החייל החטוף קורא מהדף. גלעד נראה רזה אך בריא. בדבריו הוא מזכיר למשפחתו אירוע מהעבר ופונה לרה"מ שישחררו. צפו בקלטת המלאה.

תיעוד: תקפו סתם כך נער שלא הכירו בתחנת דלק
הצעיר שעובד בסניף פיצה האט בתחנת דלק בנס ציונה, לא דמיין שכאשר יצא מהסניף כדי לכוון נהג מונית שהתבלבל בדרך, יותקף על ידי שני בריונים שהפילו אותו לרצפה ובעטו בו בכל חלקי גופו. אחד מהחשודים לא הפסיק לגדף ולאיים גם על השוטר שעצר אותו. נגד השניים הוגש כתב אישום. צפו בתקיפה כפי שתועדה במצלמות האבטחה.

כך חילצה יחידת 669 מטייל
יחידת החילוץ 669 חילצה מטייל שנפגע במהלך טיול בוואדי קלט שבמדבר יהודה. חבריו של המטייל הזעיקו את יחידת החילוץ מכיוון שלא היה ניתן לפנותו מהמקום לצורך קבלת טיפול רפואי באופן רכוב. צפו בתיעוד הנדיר של חילוץ המטייל אל בטן המסוק.

תיעוד מדהים: פילה ממליטה בספארי מול המצלמה
ההמלטה הזו בספארי הפילים באינדונזיה כמעט והסתיימה באסון. צוות המטפלים של ניקי הפילה האסייתית רק רצה לתעד את ההמלטה בפארק, אבל זכה לראות מחזה דרמטי ויוצא דופן. צפו במאבק של ניקי הפילה לחיים. התמונות לא קלות לצפייה.

לא נגענו: החשפנית נפלה מהמוט
אפילו המוט שמשמש את הרקדניות בתחרות השנתית במוסקבה לא יכול היה לעמוד אל מול הריקוד החושני של החשפנית החושנית. בשיאו של התרגיל, כשהיא באוויר ומסתובבת בעוצמה, המוט שהחזיק אותה פשוט קרס. אבל הרקדנית - כמו מקצוענית אמיתית - שמרה על קור רוח וסיימה את התרגיל. צפו בתקרית המביכה.

צפו ב-10 קטעי הווידאו הנצפים של השנה בחדשות 2 באינטרנט