10 קטעי הווידאו הנצפים של השנה בחדשות 2 באינטרנט

מה עשיתם בשנת תשס"ט? הקלקתם, כמובן, והרבה. אבל היו לנו כמה קטעי וידאו שבוודאות לא יכולתם לפספס. אז הנה הסיכום השנתי שלנו לקטעים הכי נצפים באתר. קבלו את בר, מדונה, הנחש של צה"ל, הרכבת הדוהרת וחבריהם. תש"ע טובה

שנת תשס"ט הייתה, בין השאר, שנה של הקלקות. כאן בחדשות 2 באינטרנט הקפדנו להביא לכם תמיד את קטעי הווידאו הכי מעניינים, הכי מרתקים, הכי חשובים והכי מקליקים. ואתם ידעתם ללחוץ תמיד על כפתור ה-PLAY הנכון.

זה היה קשה, זה היה מתיש, אבל הצלחנו לאסוף את עשרת הקטעים הכי נצפים של השנה האחרונה באתר. אז מה היה לנו?

בר רפאלי התפשטה. כן, ממש, לגמרי, על הספה. וכל המדינה זכתה לראות את זה. אישה אחרת החליטה לנסות להתאבד על פסי הרכבת. אבל כשהרכבת עברה, והיא נשכבה על הפסים – הרכבת חלפה מעליה, והיא יצאה ללא פגע. והכל תועד מול המצלמה.

את דודו טופז תפסנו אחד על אחד בכניסה לבית המעצר זמן קצר אחרי שהוא נאסר. טופז סיפר לגולשי חדשות 2 באינטרנט, ודרכנו למדינה כולה, מה הוא מרגיש ברגע השפל של חייו.

צה"ל חשף השנה אמצעי טכנולוגי חדש ששיגע את הגולשים בכל העולם: "נחש" שזוחל על הקרקע ויכול להגיע לכל מקום ולשדר ממצלמה שבראשו תמונות לחמ"ל.

מצלמת אבטחה אחת הצליחה לתעד את אחת ממכות המדינה של השנים האחרונות – הורים ששוכחים את ילדיהם במכונית. אמא, שגילתה זאת, תועדה מחלצת אותו במהירות ומחפשת עזרה.

המשטרה אמנם מנסה להילחם במשפחות הפשע, אבל משפחות הפשע עושות זאת טוב יותר. יעקב אלפרון חוסל בתל אביב באמצעות מטען נפץ – ואתם שתיתם בצמא את העדכונים מהשטח על כך.

גלעד שליט סובל עוד שנה בשבי חמאס. הווידאופדיה שלנו על קורותיו של החייל החטוף הייתה אחד מהסרטונים הנצפים.

הנשיא לשעבר ג'ורג' בוש קפץ לבקר בעירק לפני שפינה את כסאו לברק אובמה. אבל קבלת הפנים החמה שלו הייתה נעל שזרק לעברו עיתונאי מול המצלמות.

בין שלל האמנים מחו"ל שקפצו לישראל השנה בלטה, כמובן, המלכה מדונה. ואתם נהרתם בהמוניכם לא רק לפארק הירקון, אלא גם לקליפ תקציר ההופעה שלה.

וחיילת אחת שיגעה ערב החג את כולנו כשחייל אחר שיגע אותה. כמונו, לא יכולתם להפסיק לבהות בקריזה שלה באוטובוס בצריפין.