הכי נצפים: שחזור החיזבאללה והתאונה על המסלול

חיזבאללה מתפאר בחטיפת החיילים, מכונית מרוץ מתנגשת בסוס, שוטרים בארה"ב מכים אזרח שחור, ותמונות ממצלמות אבטחה של צעיר בכספומט. אלו היו 5 קטעי הווידאו החזקים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו!

צפו ב-5 קטעי הווידאו החזקים של השבוע (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

חיזבאללה מציג: "כך חטפנו את החיילים הישראלים"
3 שנים לאחר חטיפתם של חיילי צה"ל אודי גולדווסר ואלדד רגב ז"ל, מציג חיזבאללה בגאווה את השחזור. מול קהל של מאות צופים ואנשי הארגון, במה שהם מכנים "יום תבוסת הצבא שלא ידע תבוסה מהי", הם משיבים לחיים את אחד הרגעים הכאובים ביותר בתודעה הישראלית. בכירי חיזבאללה גם לא שוכחים לאיים: "בפעם הבאה נהיה מוכנים".

קשה לצפייה: מכונית מירוץ התנגשה בעוצמה בסוס
תמונות קשות מארגנטינה: מכונית מירוץ פגעה בסוסי פרא שדהרו לתוך המסלול. הרגע הנורא של התאונה תועד על ידי מצלמות מתוך המכונית וגם על ידי צלמים שליוו את המירוץ מבחוץ. התמונות קשות לצפייה.

תיעוד: שוטרים אמריקניים מכים אזרח שחור באכזריות
תמונות ממצלמה שממוקמת בקדמת ניידת משטרה תיעדה הפעלת כוח חסרת פרופרציות של שוטרים נגד גבר שחזר מארוחת ערב והשוטרים חשדו כי היה שיכור. בצילומי הווידאו נראים השוטרים בועטים ומכים בחוזקה את האיש. עכשיו המשטרה תיאלץ לתת את הדין.

מול מצלמות האבטחה: צעיר נשדד כשהוציא כסף מכספומט
מצלמות אבטחה בפתח-תקווה תיעדו תקיפה אכזרית של צעיר שמשך כסף מכספומט. הצעיר הוכה עד זוב דם ונזקק לטיפול רפואי. בעקבות חקירת המשטרה נעצרו שני חשודים במעשי האלימות. צפו בתקיפה האלימה.

חינוך למופת: תלמידים מתפרעים - ומעלים לרשת
למורים נמאס מזכויות היתר של התלמידים שמשתוללים בכיתות ומיד רצים לפרסם ביו-טיוב. בשנה הקרובה יהיה קל יותר לאנשי מערכת החינוך להרחיק את ה"עבריינים" הצעירים מבית הספר, אבל כמובן שלא כולם מרוצים מהבשורה החדשה. צפו בכתבה ראשונה מתוך סדרה מיוחדת - לקראת החזרה ללימודים.

צפו בחמשת קטעי הווידאו החזקים של השבוע שעבר