קטעי הווידאו החזקים: החזירים בחיפה והשוד בבריטניה

חזירים מטיילים ברחובות חיפה, הורים צעירים ששולפים כבר סכינים, השוד הענק שתועד במצלמה, והוצאה להורג בתימן. אלו היו 5 קטעי הווידאו החזקים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו!

5 קטעי הווידאו של השבוע (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

חיפה מציגה: מתקפת החזירים
שפעת החזירים - לא מה שחשבתם. תופעת חזירי הבר בחיפה אינה חדשה, אולם הלילה היא גם תועדה: עשרות חזירים מטיילים להם להנאתם באחד הרחובות המרכזיים בעיר. "חשבתי שאני מדמיין", שיחזר תושב העיר שצילם את התמונות של רגעי האימה.

מיוחד: אמא ואבא בני 16 - ושולפים סכינים
קטטה די שגרתית בין בני נוער גילתה סיפור לא שגרתי כלל: בשבוע שעבר תקפו שני בני 16 צעיר בן 18 בקניון "לב אשדוד". כשנפתחה חקירה בנושא התגלה כי בן ה-18 הוא בן זוגה החדש של נערה בת 16, אם ילדו של אחד התוקפים. הסיפור פורסם לראשונה ב"ידיעות אחרונות", התיעוד מתפרסם כאן לראשונה.

צפו בשוד הגדול ביותר בבריטניה
שני שודדים ביצעו בלונדון את השוד הגדול ביותר בהיסטוריה הבריטית. השודדים לקחו תחת איומי אקדח יהלומים מאוד מסויימים מהחנות "גראף" במרכז הבירה הבריטית. השוד שצולם במצלמות האבטחה, נגמר בתוך דקות. השודדים נמלטו ברכבים מהירים ולא הותירו אחריהם רמז למקום הימצאם או לזהותם.

הסרטון שמסעיר את העולם הערבי: הוצאה להורג בתימן
ילד בן 11 מתימן נכנס למספרה ונאנס ע"י הספר. כשאיים לספר לאביו רצח אותו הספר. אביו הזועם לא קבר את הגופה עד שראה את הנקמה מול העיניים: הספר הוצא להורג ביריות.

צפו בסגן נשיא הונדורס תחת מתקפה
בזמן שהמדינה מידרדרת לאנרכיה, תומכי הנשיא המודח "מבהירים" לראשי השלטון מה הם בדיוק חושבים עליהם: סגן נשיא הפרלמנט חלף סמוך למפגינים וחטף מכות. והכל - מול עדשת המצלמה.

צפו בחמשת קטעי הווידאו החזקים של השבוע שעבר