קטעי הווידאו החזקים של השבוע: הסוס והאישה האמיצה

סוס מנסה "לדלג" מעל הרכב שבא ממולו, אישה שלא עושה חשבון למי שמנסה לגנוב ממנה תיק במעלית וגם ילד בן 7 שנוהג את המשפחה ברכב של אבא. אלו ואחרים היו קטעי הווידאו החזקים של השבוע. רוצים לקבל אותם מדי שבוע למייל? הירשמו עכשיו!

5 קטעי הווידאו החזקים של השבוע (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

כך זה נראה כשסוס דוהר על מכוניתך
תיירים שנסעו בגליל תיעדו סוסים דוהרים על הכביש לצידם, כשלפתע הגיעה מכונית מהנתיב הנגדי. שני הסוסים החליטו לעבור לצד המכונית, אלא שהסוסה הנוספת פשוט זינקה על הרכב תוך שהיא מנפצת את השמשות. למרבה המזל, האירוע נגמר בפציעה קלה בלבד של הנהגת. צפו בתמונות.

תיעוד מיוחד: השניות לאחר הירי ברמלה
השבוע נפצע אנושות הנער יפתח מור יוסף מירי ברחוב ברמלה, ובביה"ח נפטר מפצעיו. הערב אנו מביאים את השניות שלאחר הירי בנער החף מפשע: עוברי האורח שמבחינים בפצוע והחברים ההמומים.

תיעוד: האישה שלא נכנעה לשודד
גנב שחשב שהוא יכול לשדוד תיק מאישה עדינה במעלית, הופתע כאשר מצא עצמו מונף באוויר ומוטח בחוזקה לרצפה. איך זה קרה? צפו בסרטון של מצלמות האבטחה בתוך המעלית - ובגברת הכי אמיצה ביפן.

כך משדלת המשטרה את הבן נגד אביו
המשטרה רצתה להשיג עוד עדות אחת על מנת להפליל עבריין, אלא שכדי להשיג את העדות - הם לא בחלו בשום צעד. הקלטות שמתפרסמות כאן לראשונה חושפות את הלחץ שהופעל בחקירה על הבן הקטין על מנת שיפליל את אביו. "אל תשחק לי אותה טמבל", אומר אחד החוקרים ומוסיף: "אתה לא מבין שאתה מתנהג כמו עבריין?". צפו בתיעוד המיוחד.

הנהג המשפחתי: ילד בן 7
אב ואם מקנדה החליטו כי אף פעם לא מוקדם מדי ללמוד נהיגה. במהלך אחת הנסיעות המשפחתיות העבירו את ההגה לידי בנם בן ה-7. הם אף עודדו את הזאטוט הנרגש. צפו ב"נהג החדש" קורע את הכביש.

צפו בחמשת קטעי הווידאו החזקים של השבוע שעבר