קטעי הווידאו החזקים: ה"מנקה" היסודית והנהג הצעיר

מנקה שטיפלה גם במסמכים סודיים, נהג בן 7 שנמלט מהשוטרים, תיעוד נדיר של משפחת ג'קסון וגם מכונית פורמולה 1 ראשונה - בסעודיה. אלו היו קטעי הווידאו החזקים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו!

5 קטעי הווידאו הנצפים של השבוע (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

המצלמה הנסתרת חשפה: המנקה "ניקתה" מסמכים מראש העיר
ראש עיריית נצרת עילית הבחין לאחרונה כי חברי האופוזיציה בעירייה תוקפים אותו ביתר שאת, וכי מסמכים נעלמים באופן מסתורי משולחנו. צירוף המקרים גרם לו להציב מצלמה נסתרת במשרד, שגילתה: המנקה גונבת מסמכים חסויים - ומעבירה אותם לממונה עליה.

תיעוד: כך מונעים הברחת נשק מהים
במערכת הביטחון מעריכים שבעקבות הלחץ שמפעילה מצרים על מנהרות ההברחה לרפיח יחזרו בקרוב הפלסטינים להבריח אמצעי לחימה דרך הים. בתגובה מגביר חיל הים את הפעילות באזור. כתב חדשות 2 הצטרף להפלגה מול חופי עזה.

ארה"ב: נהג בן 7 נמלט מהשוטרים
ילד שמאס בכנסייה החליט לברוח מהאל והחוק. הוא נכנס למכונית והחל לנסוע במהירות ברחבי העיר, עד שנעצר על ידי השוטרים ההמומים שתיעדו את המרדף יוצא הדופן. צפו בצעיר פותח חשבון עם היושב במרומים.

תיעוד: משפחת ג'קסון בסרטון וידאו נדיר
סרטון וידאו נדיר שצולם במהלך חגיגת יומולדת קטנה של משפחת ג'קסון פורסם היום לראשונה בעיתון ה'סאן' הבריטי. המשפחה המאושרת, וכמובן הקוף באבלס, שרים ואוכלים עוגה במסיבה המשפחתית בחוות נוורלנד. הבת פריז מרגשת גם בצילומים הללו.

מכונית המירוץ הסעודית הראשונה בעולם
אחמד אל-יאטי בנה בעצמו את מכונית ה"פורמולה 1" הסעודית הראשונה. עם ניסיון של 17 שנה, הוא לקח את המקום הראשון בפסטיבל המכוניות המשופרות שנערך במדינה. ממשתתפי המירוץ, אגב, הוא עוד לא קיבל פנייה. כך זה נראה.

שטרודל: קטעי הווידאו החזקים ברשת