הווידאו החם: המפגינה באירן והמטפלת המתעללת

רגעיה האחרונים של הנערה שהפכה לסמל המחאה באירן, שוטרים מוציאים להורג את אחד המפגינים וגם תיעוד נדיר של ילד שניצל מדריסה. אלו היו קטעי הווידאו החזקים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו!

5 קטעי הווידאו הנצפים של השבוע (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

רגעיה האחרונים של הנערה שהפכה לסמל המאבק
כך נחקקות מהפכות בזיכרון ההיסטורי: סרטון הווידאו שבו נראית נדה בת ה-16, הנערה שבאה לצפות מהצד בהפגנות בטהרן, מתבוססת בדמה - זיעזע את העולם. הלילה אנו מפרסמים סרטון חדש שהועלה לרשת, המציג את השניות האחרונות של נדה, לפני שנורתה על ידי צלף. כך נראה סמל המהפכה החדשה בטהרן.

שוטרים מוציאים להורג את אחד המפגינים
קטע וידאו קשה מגיע מטהרן הסגורה לתקשורת: חמושים הורגים במכות מפגין בחצר אחורית של בית, ומפגינה מתמוטטת שותתת דם ומתה לאחר שהוכתה ברחוב. רק הבלוגרים שמספרים ומעלים את התמונות לרשת פותחים צוהר למה שבאמת קורה במהומות האלימות.

תיעוד: ילד יצא בשלום מדריסה על גרם המדרגות
לא כל יום קולטות המצלמות אירוע שכזה: מכונית "טסה" במהירות עצומה לתוך גרם מדרגות בטורקיה. ילד שעמד במקום הועף. הסוף מדהים עוד יותר: הילד נעמד על רגליו וברח מהמקום.

מול המצלמות: מטפלת מתעללת בקשישה
שוב מקרה של התעללות בקשישים: מצלמות נסתרות שהוצבו בבית משפחה בקריית אתא תיעדו את המטפלת מתעללת באכזריות בסבתא הקשישה בת ה-90. היא צבטה באפה, הכניסה אגרוף בפניה ומשכה אותה בכוח עד שגרמה לסימנים כחולים להופיע על זרועותיה של אם המשפחה הקשישה. המטפלת נעצרה ונחקרה בחשד להתעללות. צפו בתמונות הקשות.

השוטרים נדהמו: 4 תלמידים על מושב לשניים - בלי חגורת בטיחות
כמה תלמידים יכולים להיכנס בתוך אוטובוס אחד? מסתבר שדי הרבה. שוטרי מחלק התנועה שעסקו בפעילות שגרתית לבדיקת הסעות תלמידים נחרדו לגלות שלושה וארבעה תלמידים על מושב המיועד לשניים בלבד. התלמידים לא חגרו חגורות בטיחות. רישיונם של שני נהגי אוטובוס נשלל ל-30 יום והאוטובוסים הורדו אז מהכביש. צפו בתמונות.

צפו בחמשת קטעי הווידאו החמים של השבוע שעבר