קטעי הווידאו הנצפים של השבוע: החילוץ, המרדף והשוחד בכדורגל

פיגוע ראווה סוכל בעזה, מרדף דרמטי בכבישי השרון, מנהל קבוצת כדורגל שמוכן לספוג 12 שערים תמורת 30 אלף שקל וגם חילוץ מדהים של כלב מתעלות הביוב. אלו היו קטעי הווידאו הנצפים של השבוע החולף. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו

5 קטעי הווידאו החזקים של השבוע (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

סיכול הפיגוע בעזה: כך זה נראה
לפני שבוע בדיוק סיכל צה"ל פיגוע מדרום למעבר קרני, כשפעילי טרור פלסטינים ניסו להחדיר סוסים עמוסים מטעני חבלה, ונכשלו. הארגון שנטל אחריות לניסיון הפיגוע פרסם תמונות מעזה המתעדות את ההכנות לפעולה - ואת רגע הפיגוע עצמו.

אירן מציגה: כך מטפלים במפגינים נגד המשטר
השלטונות באירן אמנם חסמו את זרימת המידע לעולם על ההפגנות במדינה, אבל מתנגדי המשטר הצליחו להבריח סרטון חדש בו מתועדים רעולי פנים ממשמרות המהפכה כשהם מכים מפגין ללא רחם. 

תיעוד נדיר: כך מוכרים משחק כדורגל
ליו"ר הקבוצה שירדה ליגה לא היה הרבה מה להפסיד, אז על פי החשד הוא הציע ליו"ר הקבוצה היריבה ניצחון. ולא סתם ניצחון: ניצחון של 0:12. שיחות הטלפון והפגישה תועדו על ידי חוקרים פרטיים.

מדהים: חילוץ גור כלבים מצינור ביוב
ילד בריטי הוריד את גור הכלבים החדש של המשפחה באסלה כי "הוא היה מלוכלך". אמו חשבה שכבר אין סיכוי - ואז שמעה את יללותיו של הגור. הכבאים הזעיקו מומחי ביוב שבעזרת מצלמה שלפו את הכלבלב מהצינור.

תיעוד: מרדף משטרתי מהאוויר
זה נראה כמו בהוליווד, אבל זה קרה בשרון: המשטרה ניסתה ללכוד גנבי רכב נמלטים וניהלה אחריהם מרדף באמצעות ניידות וגם עם מסוק שטס נמוך במיוחד.

צפו בחמשת קטעי הווידאו החזקים של השבוע שעבר

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?