הווידאו החם: הגרושה מדברת, לווייתן נולד ונחש בשירות המודיעין

תמונות נדירות של לידת לווייתן מתחת למים, נשק חדש במלחמת המודיעין של צה"ל, תגובה ראשונה ובלעדית של גרושתו של ה"ראשון בבידור" לדיווחים על הכוונה לפגוע בה וגם רובוט חדש שיפתור לכם את הבעיות במטבח. אלו היו קטעי הווידאו הנצפים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו

5 קטעי הווידאו החמים של השבוע (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

חדש בצה"ל: "נחש" בשירות המודיעין
קבלו את הצעצוע החדש של מערכת הביטחון: הרובוט "נחש". מדובר במצלמה שמגיעה בכוחות עצמה כמעט לכל מקום, ויכולה בין היתר לאסוף חומרי מודיעין על האויב, או על ניצולים מתחת למבנים שקרסו.

בלעדי: גרושתו של טופז מדברת
על רקע הדיווחים כי התכוון לפגוע גם בה ובבעלה, אומרת גרושתו של דודו טופז רוני חן כי "היא לא מאמינה לכלי התקשורת". בחקירה: טופז שב ומכחיש כי התכוון לפגוע בגרושתו.

צילומים נדירים: היום האחרון של מלחמת ששת הימים
השבוע לפני 42 שנה הסתיימה מלחמת ששת הימים. כשאלי מריומה נקרא למילואים ביוני 1967, הוא לקח איתו מצלמת פילם מהחנות שבה עבד בתל אביב - וצילם את כל מה שראה. הצילומים הנדירים הללו מתעדים את היום האחרון של מלחמת ששת הימים מהמערכה בסיני. צפו בתיעוד המלא.

מדהים: לידת לוויתן מול המצלמות
בעולם כולו יש רק מאה אלף לווייתנים מסוג "בלוגה". הלידה הזו שתועדה במצלמות היא הלידה השנייה באקווריום של ונקובר - אבל הראשונה שצולמה. לא תאמינו איך זה נראה.

הרובוטים משתלטים על המטבח
יצרני הרובוטים ביפן לא מסתפקים במנתחים טכנולוגיים, מעבדי נתונים אלקטרונים ומכוניות שמסיעות את עצמן. עכשיו הם דוחפים את תעשיית הרובוטים גם לתחום המסעדנות. הם לא בוכים כשהם חותכים בצל ולא מתלוננים שיש ערימות של כלים בכיור. צפו בצעקה האחרונה מהמטבח.

צפו בחמשת קטעי הווידאו הנצפים של השבוע שעבר