הווידאו החזק: וידוי מול המצלמה, נס על הפסים וטייס לא מנוסה

"הראשון בבידור" מדבר על ההודאה בחקירה, תמונות בלתי נתפסות של אישה הניצלת מפגיעת רכבת על המסילה, חיילי צה"ל במדי "מארינס" – בכפר ערבי, וגם טייס חסר ניסיון שנחת....בים! אלו היו קטעי הווידאו הנצפים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו

צפו ב-5 קטעי הווידאו החזקים של השבוע (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

בלעדי: טופז מדבר לראשונה מאז ההודאה
לראשונה מאז ההודאה המפתיעה בפני חוקרי המשטרה, דודו טופז החשוד בתקיפת אנשי התקשורת מודה מול המצלמות: "אמרתי את האמת וזו הרגשה טובה". טופז הועבר לארוחת צהריים וזריקת אינסולין לבית המעצר אבו-כביר, ובכניסה אמר לחדשות 2 באינטרנט: "אני שונא את עצמי על המצב אליו הגעתי".

התיעוד המלא: קפצה מתחת לרכבת - וניצלה בנס
תמונות כאלה כנראה שלא ראיתם מעולם: אישה שרצתה לשים קץ לחייה נשכבה הבוקר על פסי הרכבת באיזור השרון. הרכבת חלפה מעליה, אבל היא נפצעה קל בלבד, קמה ויצאה ברגל מהמקום. צפו באירוע שתועד כולו במצלמות האבטחה.

מה עושים חיילי צה"ל במדי מארינס בלב כפר ערבי בגליל?
תושבי כפר מנדא שבגליל כבר רגילים לביקורים של החיילים הירוקים, אבל אתמול הם הופתעו לגלות חיילים במדי מארינס פועלים בשטחי הכפר. התושבים חושדים שמדובר ביחידה מיוחדת חדשה לטיפול בערביי ישראל, צה"ל מכחיש - אבל בינתיים גובר החשש לעימותים בין התושבים לבין החיילים. כך זה נראה.

ברזיל: חגיגת הכדורגלנים הפכה לאסון על הכביש
שחקנים מקבוצת כדורגל בסאו פאולו חגגו העפלה לליגה הבכירה של המחוז. הרחובות התמלאו באוהדים שהריעו לגיבורים המקומיים, אבל קריאות התמיכה הפכו לזעקות שבר כשהמשאית בה נסעו השחקנים התהפכה. חלק מהשחקנים סיימו את החגיגות בבית החולים ונפרדו מהקריירה הספורטיבית.

מה קורה כשמסלול הנחיתה קצר מדי?
מסלול הנחיתה של שדה התעופה באחד מהאיים מהקריביים נמתח לאורך של 570 מטרים בלבד. טייס חסר ניסיון שלא הכיר את המסלול המסוכן מצא את עצמו מסיים את הנחיתה בים. צפו בתמונות.

צפו בחמשת קטעי הווידאו הנצפים של השבוע שעבר