הכי נצפים: הסיני, רעידת האדמה ודוחות בעייתיים של המשטרה

סיני שהתכוון להתאבד - ומישהו אחר שמימש את רצונו, דוחות משטרה המעלים חשד לפיברוק ראיות, רעידת אדמה בשידור חי וגם חידון קצרצר בחשבון על כמות שב"חים שיכולים להיכנס לרכב אחד. אלו היו קטעי הווידאו הנצפים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו

קטעי הווידאו הנצפים של השבוע (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

מול המצלמות: המתאבד הסיני קיבל "דחיפת עידוד"
צ'אן הצעיר עלה השבוע על גשר, התיישב על קצהו וחיכה לרגע הנכון להתאבד. לאי עבר בסביבה, עלה לגשר וניסה להניא את צ'אן מההחלטה הטרגית. כשזה לא עבד, הוא פשוט דחף אותו למטה. צפו בתמונות המדהימות מהמקום. 

האם השוטרים שיקרו כדי להפליל חשוד?
הקלטות מתוך רשת הקשר המשטרתית שהגיעו לידי חדשות 2 באינטרנט חושפות חשד למעשים חמורים מצד אנשי משטרה: השוטרים שביצעו מרדף אחרי העבריין עדנאן אל-עטונה, כנראה היו להוטים מדי לעצור את היעד שלהם. השוואה בין הקלטות הקשר לבין הדוחות המשטרתיים מעלה חשד כבד כי הבלשים פיברקו ראיות - כדי "להלביש" אישום על החשוד.

סעודיה: רעידת אדמה בשידור חי
מצלמות רשת הטלוויזיה הסעודית תיעדו בשידור חי מהמסוק את רעש האדמה שהיכה באזור המדבריות. 5 בסולם ריכטר, מעומק הקרקע - רעש שהורגש היטב על פני הקרקע, והביא לפליטת גזים רבים. צפו בתמונות המדהימות.

כמה שב"חים נכנסים ברכב אחד?
שוטרי מג"ב נאלצו לשפשף את עיניהם ולהתרכז היטב בספירה כדי לא להתבלבל. במקום חמישה נוסעים כפי שמחייב החוק, הם מצאו לא פחות מ-13 פלסטינים דחוסים בתוך טויוטה אחת. צפו ונסו לא להתבלבל בספירה.

מה עשתה מכונית פרטית בתוך מסדרונות העירייה?
בפעם הבאה שאתם מקבלים דוח חניה מפקח עירוני, כדאי שתזכרו את המקרה הבא: על מרקוס ג'ונסון מוויצ'יטה, קנזס, נגזרו לא פחות מ-10 שנות מאסר לאחר שנכנס עם מכוניתו לבניין העירייה. ג'ונסון נסע במסדרונות ונתפס במצלמות האבטחה. צפו בתמונות.

צפו בחמשת קטעי הווידאו הנצפים של השבוע שעבר

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר