קטעי הווידאו הנצפים של השבוע: המרדף, הכריש והאם המבוהלת

נהג משתולל ברחובות לוס אנג'לס, נהג אחר מצא זמן לקרוא ספר - במהירות 120 קמ"ש, האם המבוהלת מחפשת עזרה לבתה וגם תמונות נדירות של כרישים בחופי ישראל. אלו היו קטעי הווידאו הנצפים של השבוע. רוצים לקבל אותם בכל שבוע למייל? הירשמו עכשיו

מה היו 5 קטעי הווידאו של השבוע? (חדשות 2)

תיעודים מיוחדים, קטעי וידאו נדירים, חשיפות ותמונות יוצאות דופן - אנחנו משתדלים להביא לכם הגולשים את כולם - כל הזמן. מדי שבוע אנו מעלים כאן בחדשות 2 באינטרנט באופן מרוכז את חמשת קטעי הווידאו הנצפים והמיוחדים של השבוע - בפוליטיקה, בביטחון, בפלילים, בארץ ובעולם.

אם אתם רוצים לקבל מדי שבוע את חמשת קטעי הווידאו של השבוע היישר למייל שלכם ולהיות מעודכנים בקטעים הכי מרתקים, מותחים ונדירים - הצטרפו לרשימת התפוצה של חדשות 2 באינטרנט. במייל אשרו לנו כי אתם מעוניינים לקבל עדכון וידאו שבועי.

אז מה היה לנו השבוע?

כך נראתה האם המבוהלת שמצאה את בתה במכונית
אביה של התינוקת בת השנה שכח אותה במושב האחורי של המכונית המשפחתית, וכעבור שעות - מצאה אותה אמה. הפעוטה פונתה כשהיא חסרת הכרה לבית החולים ברזילי באשקלון. צפו בתמונות ברגע מציאת התינוקת שתועדו במצלמת אבטחה.

מרדף פראי ברחובות לוס אנג'לס
רחובות לוס אנג'לס הם זירה לעשרות מרדפים בסרטי פעולה, אבל השבוע עלתה המציאות על כל דימיון: המשטרה נאלצה לרדוף אחרי שלושה חשודים שונים בו זמנית, ובמרדף, שצולם כולו ממסוק, נראה צעיר משתולל עם מכוניתו ברחובות העיר, מנגש במכוניות, ומנסה לברוח בריצה. הסוף ברור: האיש נלכד, וכנראה לא יראה הגה בקרוב.

נתפס במצלמה: נהג במהירות 120 קמ"ש - וקרא ספר
הסטטיסטיקות לא הצליחו להפחיד כנראה את נהג המכונית הבא: בעודו נוהג במהירות של לא פחות מ-120 קמ"ש, הוא החליט שזה זמן מעולה להשלים את קריאת הרומן.

"זהו ציוד הריגול של המוסד"
רשת אל-ג'זירה הקטרית פרסמה השבוע לראשונה תיעוד מצולם של הציוד שלטענתה שימש את המוסד לצורך הפעלת רשת ריגול בלבנון. הציוד הרב, שכולל אמצעי תקשורת ומחשבים, הוסווה בצורה מתוחכמת בתוך רהיטים ביתיים. יותר מ-40 חשודים בפרשה נעצרו על ידי כוחות הביטחון הלבנוניים, ביניהם קצינים בכירים.

תמונות נדירות: דגים כריש בחופי ישראל
את הכריש שבסרטון תפסו דייגים באחד הלילות האחרונים מול חופי אשדוד. במשך דקות ארוכות הם צפו בהתרגשות כיצד הוא מפרפר על החוף. "זה היה בעיניהם מאוד מוזר למצוא פתאום, בין שאר הדגים שתפסו, גם את הכריש הזה", סיפרה אזרחית שנכחה שם. הסרטון הגיע באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

צפו בחמשת קטעי הווידאו החזקים של השבוע שעבר