השוד המושלם: הכספומט נלקח בשתי דקות

שני שודדים מפנסילבניה הוכיחו פעם נוספת כי הגאונות היא בפשטות: אל מול עדשת המצלמה הם הצליחו לסחוב (תרתי משמע) כספומט עם 100 אלף דולרים מתוך בית חולים מקומי. העוברים והשבים אפילו לא שמו לב שמשהו חריג התרחש

כל שודד טוב יודע שהשוד המושלם לא נעשה בחושך, במסיכות, ובטח שלא באלימות. השוד המושלם נעשה באור יום, מול כולם בלי לעורר שום חשד. וזה בדיוק מה שהצליחו לעשות שני שודדים מפנסילבניה שבארצות הברית.

מצלמות האבטחה תיעדו עד כמה שוד יכול להיות פשוט. שני בני אדם, נכנסים לתוך בית חולים מקומי. במקום אקדח, הם לוקחים איתם לוח כתיבה. במקום מסיכה, הם מסתפקים בעגלה. השלל: 100 אלף דולרים.

האירוע כולו לקח פחות משתי דקות. "זה היה שוד מתוחכם, מחושב ומתוכנן היטב", ניסו במשטרה לתרץ. השודדים עשו את דרכם לכספומט דרך פינת הקפה. אחר כך הם הצליחו לנתק את אספקת הכוח למכשיר כדי לנטרל את האזעקה. כשזה הצליח להם, הם ניתקו את הכבלים מהכספומט ופשוט העמיסו אותו על העגלה.

בתמונות ניתן לראות אחר כך את השניים הולכים להם בין עוברי האורח לכיוון מעלית החניון ויוצאים בשקט ובצורה פומבית. אף אחד לא שם לב בכלל שהתרחש משהו חריג. המכשיר הועמס לטנדר, כרטיס החניה שולם, והשניים נסעו עם השלל.

השוטרים הצליחו למצוא יום אחר כך את הטנדר. הרכב נמצא כשהוא שרוף עם הכספומט בתוכו - ריק כמובן.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק