מדהים: 5 פורצים, 31 שניות וחנות "אפל" אחת

בניו ג'רזי שבארה"ב עדיין לא מצליחים להבין כיצד התרוקנה החנות בזמן כ"כ קצר - ועוד מול מצלמות האבטחה: הפורצים לקחו מכל הבא ליד, ובתוך כחצי דקה לא השאירו מוצר אחד בחנות. דקות לפני כן תועד השומר החמוש מסתובב בחנות. צפו בתמונות המדהימות של השוד

השודדים במצלמות האבטחה. עקיצה ב-30 שניות (ABC)

 

 

 

 

 

 

 

עקיצה ב-30 שניות: משטרת ניו ג'רזי עדיין המומה ממעשה השוד המדהים שאירע אמש. חמישה אלמונים פרצו לחנות "אפל" בעיירה מארלטון הסמוכה, ו"רוקנו" את חנות החברה בתוך כחצי דקה, משאירים את השומר ההמום קפוא על מקומו.

מצלמות האבטחה הרבות הממוקמות בחנות, תיעדו את השוד הבלתי נתפס: החמישה ניגשים לחנות, מנפצים במהירות את דלת הכניסה, פורצים ומתנפלים על עמדות השירות, ומרוקנים תוך שניות את המוצרים המונחים עליהם: מחשבים ניידים, אייפודים ואייפונים. מדובר בסחורה הנאמדת בעשרות אלפי דולרים.

החמישה גרמו לזה להיראות קל, אך זה ממש לא. כל המוצרים, ללא יוצא מן הכלל, מחוברים באמצעות כבלים מיוחדים לשולחנות וארונות התצוגה - אך דבר לא עמד בפני החמישה. בתוך 31 שניות הם נטשו את החנות עם השלל. מצלמות האבטחה עוד מספיקות לתעד את השומר מנסה להבין מה קרה - אך גם הוא פשוט נדהם ממעשה השוד.

המשטרה המקומית מעריכה, גם לאור תצלומי האבטחה, כי מדובר בחבורה מיומנת של פורצים, שאספה מידע מוקדם וידעה בדיוק לשם מה היא באה. שלא מן הנמנע שכבר ביקרה בחנות מספר פעמים - בטרם ביצעה את השוד.

האייפון בדרך לישראל - סיקור מיוחד

כך נראה האייפון החדש של אפל

סוף סוף: אייפון בעברית

האייפון עושה עלייה בקרוב

אפליקציה באייפון: מיפוי המקומות בהם מתפשטת שפעת החזירים