התיעוד הוכיח: הנהג שדרס - שיקר

אסף פרחן, בן 20, דרס בליל שבת החודש צעיר שנפצע באורח בינוני, מחוץ למועדון "בצרה 77" בשרון. פרחן פגע בו ונמלט. עוד באותו הלילה הוא נתפס, ומאז נמצא במעצר. בחקירתו טען פרחן: תקפו אותי בחניון. אך סרטון מצלמת האבטחה מראה אותו מסתובב מספר פעמים ומנסה לדרוס את הצעירים

אסף פרחן, בן ה-20 החשוד שדרס צעיר באורח בינוני בליל שבת בתחילת החודש במועדון "בצרה 77" ביישוב בצרה בשרון, יובא היום להמשך דיון בעניינו בבית משפט השלום בכפר סבא. פרחן עצור עד תום ההליכים בשל נהיגה בשכרות, הפקרה לאחר פגיעה, תקיפה הגורמת חבלה של ממש ונהיגה בקלות ראש.

בחקירתו טען כי לאחר שיצא מהמועדון, הותקף בחניון על ידי חבורת צעירים. תוך כדי מנוסה, טען, "יכול להיות שפגעתי במישהו, אבל לא שמתי לב". סרטון מצלמת האבטחה שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט מראה את פרחן במכוניתו, כאשר הוא עושה סיבובים במגרש החנייה במהירות רבה ולמעשה, מנסה לדרוס את החבורה.

דרס, נמלט ונתפס

האירוע התרחש בשעה שלוש לפנות בוקר, בלילה שבין שישי לשבת, במועדון שמצפון לרעננה. במועדון התפתח ריב בין מספר צעירים שגלש גם מחוץ לכותליו. ככל הנראה, מספר צעירים התקרבו לעבר פרחן שישב במכוניתו והחלו לדפוק על דלתותיו. בשלב מסוים, פרחן "שם גז", דרס צעיר שהיה בדרכו ונמלט.

צוות מד"א ירקון הוזעק למקום. הצעיר שנדרס נמצא פצוע באורח בינוני והובהל לבית החולים מאיר בכפר סבא. במקביל, המשטרה פתחה במצוד אחר פרחן, שנמלט. מי שהביא שבסופו של דבר לתפיסתו הוא דווקא שוטר מתחנת אריאל שנקלע לאירוע במקרה. השוטר סיים בדיוק משימת ליווי עצורים ושמע בקשר על הדורס. בסמוך לצומת רעננה זיהה את רכב הדורס ומספרו ועצר את הרכב.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק