התקיפה של פליקס חלפון במועדון - עכשיו התמונות

כתב אישום הוגש נגד שני החשודים בירי לעבר כדורגלן העבר פליקס חלפון לפני כשבועיים. המשטרה התירה לפרסם את סרטון מצלמות האבטחה מחוץ למועדון, שם אירע הירי. בסרט ניתן לראות את שני החשודים במהלכה של קטטה אלימה, כשבידיהם אלות וקורות עץ. צפו בתמונות

לבית משפט השלום בתל-אביב הוגש הבוקר כתב אישום נגד שני החשודים בירי בכדורגלן העבר פליקס חלפון ובפציעתו. המשטרה התירה לפרסם את סרטון מצלמות האבטחה מחוץ למועדון בתל-אביב בו אירע הירי.

בתיעוד האירוע ניתן לראות את שני החשודים במהלכה של קטטה אלימה, כשבידיהם אלות וקורות עץ. מעט לאחר מכן יוצא פליקס חלפון מהמועדון כשהוא מתנדנד קלות ומחובק עם חבריו. בפינה הימנית של המסך למעלה בוצע הירי - ואז התחילה במקום מהומה.

החשודים - איציק בן הרוש, בן 20 ורני עובדיה, בן 21, מואשמים בגרימת חבלה בנסיבות מחמירות,
החזקה ונשיאת נשק שלא כדין ושיבוש הליכי משפט. השניים חשודים כי בעקבות "ויכוח סתמי" עם חלפון בסמוך למועדון בו בילו השלושה, שלפו אקדח וירו בכדורגלן העבר במטרה לפגוע בו.

תיעוד: רגעי הדרמה שלאחר ניסיון החיסול

לידי חדשות 2 הגיעו כבר בימים שלאחר האירוע צילומים מיוחדים המתעדים את רגעי הדרמה שאחרי ניסיון החיסול של שחקן העבר פליקס חלפון מזירת ההתנקשות. על פי החשד, אחד החשודים רכב על אופנוע וירה בחלפון ואילו חברו סייע לו. כוחות משטרה שהגיעו למקום הארוע ברחוב הרכבת מצאו את השחקן ברוי בבטנו וברגלו. הוא פונה לבית החולים איכילוב - שם נותח.

פליקס חלפון נפצע קשה לפני כשבועיים, בתקרית ירי ברחוב הרכבת בתל אביב. כוחות משטרה שהגיעו למקום מצאו את השחקן כשהוא ירוי בבטנו מספר פעמים. צוות מד"א מרחב דן שהוזעק למקום פינה אותו לבית החולים איכילוב - שם מצבו התייצב.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 04:00 לפנות בוקר. במשטרה התקבל דיווח על ירי שהתבצע בסמוך למועדון "ארנה" שברחוב הרכבת בדרום תל אביב. השוטרים וצוותי ההצלה שהגיעו למקום מצאו אותו מוטל על הכביש, פצוע ומדמם.

בשנים האחרונות עלה שמו של חלפון יותר בהקשר הפלילי, ופחות בהקשר הספורטיבי. רק לפני שלוש שנים השתחרר כדורגלן העבר מכלא מעשיהו, שם ריצה עונש מאסר בגין ניסיון הברחת סמים. במאי השנה נעצר חלפון בחשד להטרדה מינית של צעירה בת 22, ובראשית השנה אף נקשר שמו בפרשת זיוף שיקים.

כתבות נוספות בנושא:

תיעוד: פליקס חלפון - שעות לפני שנורה בת"א

כדורגלן העבר פליקס חלפון נפצע קשה מירי בת"א

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק