המצלמה הנסתרת חשפה: המנקה "ניקתה" מסמכים מראש העיר

ראש עיריית נצרת עילית הבחין לאחרונה כי חברי האופוזיציה בעירייה תוקפים אותו ביתר שאת, וכי מסמכים נעלמים באופן מסתורי משולחנו. צירוף המקרים גרם לו להציב מצלמה נסתרת במשרד, שגילתה: המנקה גונבת מסמכים חסויים - ומעבירה אותם לממונה עליה

משטרת נצרת עילית עצרה היום מנקה ש"ניקתה" ביסודיות יתר את לשכת ראש העיר, שמעון גפסו. על פי החשד, המנקה בת ה-43 שנראית בסרטון המצלמה הנסתרת, עיינה במסמכים חסויים של ראש העיר, וכן גנבה מסמכים נוספים - אותם היא העבירה לגורמי אופוזיציה בעיר.

חקירת המשטרה, בראשותו של מפקד התחנה רב פקד ישראל טוביה, החלה לאחר שגפסו הבחין כי חברי האופוזיציה תוקפים אותו בתקופה האחרונה באופן אישי, וכי בידם יש מידע רב וחסוי עליו. גפסו התלונן למשטרה ובמקביל הוצבה בלשכתו מצלמה נסתרת.

בימים האחרונים הראו המצלמות את מה שחיכה לו ראש העיר: המנקה נראית נכנסת למשרד, מעיינת במסמכים ואף לוקחת עמה חלק מהם. המעשים חזרו על עצמם מספר פעמים.

הבוקר נעצרה המנקה, תושבת העיר, שמועסקת בחברת ניקיון חיצונית. יחד איתה נעצרה גם המנהלת שלה, בת 35, תושבת נצרת עילית גם היא. הנשים החשודות נמצאות כעת בחקירת המשטרה, ומאוחר יותר היום יוחלט האם להביא אותן להארכת מעצרן.

החודש: המשטרה המליצה להעמיד לדין את ראש העיר

המצב הפוליטי בנצרת עילית אינו יציב גם כך, בלי הפרשה האחרונה. מוקדם יותר החודש המליצה המשטרה להעמיד לדין את ראש העיר ואת סגנו עדי ברקו, בחשד שהפעילו "לחץ בלתי ראוי" על חבר האופוזיציה בעירייה, סימיון ברון.

כאן בחדשות 2 הבאנו אז את שיחות הטלפון המפלילות, בהן נשמעים ברקו וגפסו מאיימים על ברון שיפגעו במשרתה של גרושתו.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?