מול מצלמות האבטחה: צעיר נשדד כשהוציא כסף מכספומט

מצלמות אבטחה בפתח-תקווה תיעדו תקיפה אכזרית של צעיר שמשך כסף מכספומט. הצעיר הוכה עד זוב דם ונזקק לטיפול רפואי. בעקבות חקירת המשטרה נעצרו שני חשודים במעשי האלימות. צפו בתקיפה האלימה

מצלמות אבטחה בסמוך לכספומט בפתח-תקווה תיעדו בחודש שעבר תקיפה ושוד של צעיר שניגש למתקן כדי להוציא כסף. בית המשפט התיר היום את התמונות לפרסום. שני חשודים נעצרו בפרשה ובעוד כחודשיים, עם סיום פגרת בתי המשפט, יוחלט האם להאריך את מעצרם עד לתום ההליכים.

במהלך חודש יוני קיבלה המשטרה פניות משני מתלוננים שונים על כך שבעת שמשכו כסף מכספומט במרכז פתח-תקווה, הם הותקפו על ידי אלמונים ונלקח מהם סכום של מאות שקלים. בסרטון הווידאו שהותר לפרסום נראה צעיר, לבוש חולצה לבנה ניגש למכשיר הכספומט. לפתע ניגשים אליו שני גברים מאחור ותוקפים אותו באלימות.

הצעיר נראה מתקפל מכאבים ונופל על הרצפה. לאחר ששני החשודים נמלטים מהמקום, הוא קם כשבגדיו מוכתמים בדם. צעירה שהגיעה למקום ניגשה אל המותקף בניסיון לסייע לו. בהמשך הוזעקו למקום כוחות משטרה ומד"א, ולאחר קבלת טיפול רפואי בשטח פונה הצעיר לבית החולים. כאמור, זה אינו המקרה הראשון של תקיפה במקום.

במהלך פעילות יזומה של המשטרה נעצרו שני חשודים תושבי העיר בחשד לתקיפות. נגד השניים, אולג קפלנסקי ודימיטרי גלינסקי הוגשו כתבי אישום על גרימת חבלה חמורה בנסיבות מחמירות. היום הם הובאו הובאו לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרם עד תום ההליכים. הדיון נדחה בינתיים עד לאחר פגרת בתי המשפט, וטרם נתנה החלטה בנושא.  

המשטרה מחפשת עוד חשוד בשוד - תחנת דלק

בשבוע שעבר אירע ניסיון שוד אלים של מתדלק בתחנת הדלק בנווה עמל בהרצליה. ניסיון השוד תועד במצלמות האבטחה במקום וכעת המשטרה מנסה לאתר את החשודים במעשה.

בתמונות נראים שני חשודים, אחד מהם לבוש חולצה צהובה והשני חולצת קפוצ'ון שחורה, שניהם רעולי פנים, תוקפים באמצעות אלה וכיסא את המתדלק שנחבל. המתדלק ניסה להשיב מלחמה לתוקפים, ואז הם נמלטו. במהלך השוד נשמט הכיסוי מפניו של אחד התוקפים - והוא נחשף לעדשת המצלמה.

המשטרה פתחה בחקירה, אולם טרם הצליחה לזהות את החשודים ולעצור אותם, ולכן פונה הלילה לעזרת הציבור: כל מי שמזהה את החשוד עם החולצה הצהובה או יודע פרטים אודות מקום הימצאו מתבקש להתקשר לתחנת גלילות 09-9704444 או למוקד 100 של המשטרה.  

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?