תיעוד: מרדף משטרתי מהאוויר

זה נראה כמו בהוליווד, אבל זה קרה בשרון: המשטרה ניסתה ללכוד גנבי רכב נמלטים וניהלה אחריהם מרדף באמצעות ניידות וגם עם מסוק שטס נמוך במיוחד. צפו בתמונות מהמרדף

זה קרה אתמול והתחיל באזור התעשייה של נתניה: המשטרה מקבלת הודעה על פריצה למכוניות, אדם שנתפס על חם תוך כדי פריצה לרכב - מנסה לדרוס שוטרים שהגיעו לעצור אותו, ואז החל מרדף דרמטי שתועד במצלמה מהאוויר.

הרכב אותר על ידי המסוק, ובמקביל על כביש סמוך התנהל מרדף אחרי רכב נוסף שפגע במכוניות אחרות. "תוך כדי הנסיעה שלו, הוא ניסה לדרוס כמה שוטרים", סיפר נצ"מ רון דרטנר, מפקד משטרת נתניה. "הוא ממש סיכן חיי אדם בדרך. במהלך המרדף ביצע הרכב תאונה ופצע שני אזרחים".

רק באזור צומת בית ליד נעצר הרכב הודות לחסימה אפקטיבית של דוקרנים. הרכב האט, ובמיטב המסורת של הכבישים המהירים בקליפורניה - התפתח מרדף רגלי. אבל כאן נגמר המזל לנמלט: כעבור זמן קצר שוטרי מג"ב הצליחו לעצור אותו בשדה נטוש.

במכוניות של חבורת הגנבים נתפסו עשרות מחשבים ניידים וציוד לגניבת כל רכב. בסופה של התקרית נפצעו כמה עוברי אורח קל ובמשטרה מברכים על פעילותו של צוות המסוק, שכיוון ותיעד את המבצע כולו.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?