נתפס על חם גנב מתוחכם שפשט על רשת אופנה

תושב עכו בן 45 חשוד ששיגע את קצין האבטחה של רשת האופנה H&O: הוא נהג לגנוב בגדים מסניפים שונים של הרשת ברחבי הארץ באמצעות שקית אלומיניום שניטרלה את מערכת האזעקה. הלילה הוא נעצר באחת החנויות

המשטרה עצרה הלילה את תושב עכו בן 45 החשוד שגנב בגדים מלפחות שלוש חניות של רשת H&O ברחבי הארץ בדרך מתוחכמת מאוד: הוא הכניס את הבגדים לשקית אלומיניום שניטרלה את מערכות האזעקה בחנויות. מעצרו הוארך הבוקר בבית משפט השלום בחדרה.

על פי החשד נהג השודד להיכנס לחנויות רשת האופנה כשברשותו שקית האלומיניום המיוחדת שמערימה על מערכות ההתרעה מפני גניבות. כך, בלי יותר מדי קשיים, הוא יצא מהחניות ללא הפרעה ובלי לעורר כל חשד.

לאחרונה היו עסוקים ברשת H&O בניסיונות לאתר את החשוד שגונב מהם בגדים ברחבי הארץ. הלילה הוא נתפס על חם במהלך ניסיון גניבה בחנות בגן שמואל. מחקירת משטרת חדרה בפיקודו של רפ"ק רן אופיר עולה כי החשוד גנב בעבר מחנויות הרשת בכרמיאל וברגבה. אבל המשטרה עדיין מחפשת שותף לפשע, שיש ברשותה את תיאורו.

"מדובר בחשוד שגנב מסניפים שונים של הרשת בצפון", סיפר לחדשות 2 באינטרנט קצין הביטחון של רשת האופנה H&O. "הכנסנו איש אבטחה סמוי לאחת החנויות בצפון וידענו איך החשוד נראה. שלשום הסמוי ראה אותו ברגבה, התעמת איתו והוא ברח. בלילה הוא נתפס בסניף שלנו בגן שמואל".