תיעוד מדהים: קפצה מתחת לרכבת - וניצלה בנס

תמונות כאלה כנראה שלא ראיתם מעולם: אישה שרצתה לשים קץ לחייה נשכבה הבוקר על פסי הרכבת באיזור השרון. הרכבת חלפה מעליה, אבל היא נפצעה קל בלבד, קמה ויצאה ברגל מהמקום. צפו באירוע שתועד כולו במצלמות האבטחה

דבר כזה עוד לא ראיתם: אישה שככל הנראה ביקשה לשים קץ לחייה – נשכבה על פסי הרכבת, והרכבת עברה. הערב אנו מביאים את התיעוד המלא של האירוע שהתרחש הבוקר באזור השרון.

האירוע התרחש הבוקר באזור כפר ויתקין. בהתחלה אף אחד לא חשד באישה הזו שישבה הבוקר לצד המסילה. רק אחרי כמה דקות ההתנהגות נראתה מוזרה. היא קמה, הלכה, הסתובבה סביב המסילה. ואז המחסום ירד. בשלב זה ניסו להזהיר אותה אבל כלום לא עזר. ואז, רגע לפני שהרכבת חלפה במהירות גבוהה - היא נשכבה על פסי הרכבת.

כולם היו בטוחים שהיא נהרגה במקום עד שכל הקרונות עברו. אבל היא קמה שלמה ובריאה, ועוד חזרה להביא את הנעל שנפלה וחזרה למכוניתה. אנשים שהיו במקום רצו אחריה, אבל היא נסעה. רק אחר כך התברר שהיא נפצעה משריטות קלות במצחה.

עקבו אחרי חדשות 2 בטוויטר

החשד: נסיון התאבדות על רקע פיטורים מהעבודה

ככל הנראה מדובר בניסיון התאבדות עקב פיטורים מעבודתה בחברת תיירות באזור המרכז. לאחר המקרה עזבה האישה את המקום ברגל, אך היא אותרה על ידי המשטרה בכביש 4 ופונתה לטיפול רפואי בבית החולים לניאדו בנתניה. לאחר מכן הועברה, בליווי משטרתי, לבית חולים פסיכיאטרי.

מדוברות רכבת ישראל נמסר כי הרכבת עצרה את נסיעתה, והתנועה נעצרה בשני הכיוונים למשך כ-15 דקות. מיד לאחר מכן חודשה התנועה במקום. 

נשלחה לבית חולים פסיכיאטרי

ד"ר אבינועם שקולניק, מנהל בית החולים לניאדו, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "המשטרה הביאה אותה למיון, היא טופלה בפצעים ושם נשלחה לבית החולים הפסיכיאטרי בפרדסיה, 'לב השרון'. היא סיפרה לנו שהיא ניסתה לעשות ניסיון אובדני".

"היא מטופלת באופן פרטי בעזרת תרופות, היא לא זוכרת אילו בדיוק", הוסיף ד"ר שקולניק. "לנו אין מחלקת פסיכיאטריה וזהו ניסיון אובדני פר הגדרה. אם היא לא זקוקה לאשפוז אז מעבירים. לפי הדיווח יש לה בעל וילדים תומכים".