אירן טוענת: הקומנדו הישראלי פועל בקהיר

תעמולה נוסח טהרן: סוכנות הידיעות האירנית מדווחת כי כוחות קומנדו ישראליים פועלים בקהיר, וזאת על מנת להוביל את המחאה הציבורית לפסים אלימים. על פי הדיווח, "גורמים רשמיים ציוניים מביעים תמיכה חזקה במשטרו הדיקטטורי של מובארק" וכי מינוי סלימאן לסגן הוא "אור ירוק" להתערבות ישראל בהתרחשויות במדינה

כוחות קומנדו ישראלים נכנסו לקהיר? אם להאמין לסוכנות הידיעות הרשמית של אירן, התשובה היא חיובית. על פי הדיווח, הכוחות הישראלים הגיעו למצרים על מנת "ליצור מתח וחוסר שקט בבירה".

בסוכנות אירנ"א נכתב כי "עד ראייה זיהה תקיפות חשודות על מקומות מסחר ומגורים, ורציחות על ידי אנשים חשודים בקהיר אשר יצרו מצבים לא ודאיים במדינה". האירנים הוסיפו כי קיימת שמועה על כך שסוכנים ישראליים התערו בהמון המפגין, במטרה להוביל את המחאה הציבורית לפסים אלימים ולקונפליקטים אזרחיים.

עוד דווח באירן כי מינויו של ראש המודיעין המצרי עומר סולימאן לסגנו של מובראק, מראה למעשה כי מובארק נותן "אור ירוק למשטר הציוני להתערב באירועים המקומיים בארצו". על פי הפרסום, "גורמים רשמיים ציוניים מביעים תמיכה חזקה במשטרו הדיקטטורי של מובארק ומאמינים כי התמוטטותו האפשרית יוביל לבידוד נוסף של המשטר הציוני באזור".

האירנים מצטטים דברים של שר בממשלת ישראל, שלדבריהם אמר לאחרונה: "תל אביב מאמינה ברצינות כי שלטונו של מובארק הוא שלטון חזק מאד, אשר יש ביכולתו להשתלט על המשבר על ידי כוחות המודיעין, וכי מובארק הוא בן ברית של ישראל".

מהומות במצרים - סיקור מיוחד:

"המודיעין לא צפה את ההפיכה במצרים"

נתניהו: "נשמור על השלום עם מצרים"

מדווחים מהמהומות - ב-140 תווים

כך נראית המהפכה בעדשת המפגינים

הצבא מאיים: "נגיב במלוא החריפות"

צפו: אנרכיה, שוד וביזה ברחובות מצרים

משפחות הדיפלומטים הישראלים חולצו בטיסה מקהיר

עומר סלימאן מונה לסגן הנשיא

מוחמד אל בראדעי נחקר ושוחרר: "השינוי יבוא מהעם"

אירן למצרים: "לא לנהוג באלימות כלפי מפגינים"

צפו: נאומו המלא של הנשיא מובארק

מיוחד: ניתוח שפת גופו של מובארק