המטרה: להכניס למים כמה שיותר שחיינים עירומים

אלפי אוהבי טבע מצפון אמריקה התקבצו למען מטרה אחת מעניינת במיוחד: קביעת שיא עולמי חדש בשחייה בעירום. המטרה הייתה קשה ומורכבת: גיוס שחיינים עירומים שיטבלו במים באותו זמן בדיוק במספר מקומות ברחבי היבשת. המארגנים הביעו שביעות רצון מכמות המתנדבים. לפעמים טבעי זה באמת הכי נוח

כשהם חובשים כובע מצחייה, כפכפי אצבע ומשקפי שמש בלבד, התגייסו אתמול אלפי חובבי טבע מרחבי צפון אמריקה בניסיון לשבור שיא גינס מיוחד במינו - שחיית העירום המאורגנת הגדולה בעולם. 

מארגני האירוע קיימו עשרות מפגשי שחייה בעירום בערים שונות ברחבי היבשת בכדי לקבוע את השיא החדש. למשימה נרתמו שחיינים רבים, מבוגרים וצעירים, המעדיפים כולם רחצה במראה טבעי.

ארגון "הנופשים בעירום" שיזם את האירוע המוזר מסר שלפי ההערכות, השתתפו בשחייה המאורגנת כ-20 אלף איש, והם מקווים שנתון זה גבוה מספיק כדי לאפשר להם להיכנס לדפי ההיסטוריה.

עירומים על אופניים

רק לפני חודש עשרות אלפי רוכבי אופנים השתלטו על הכבישים סביב הגלובוס, עם אג'נדה ובלי בגדים. העירומים המדוושים רצו להוציא את המכוניות מהערים, להפסיק את התלות בתעשיית הדלק ובמיוחד להפסיק את זיהום האוויר. העירום משך צוותי חדשות מהעולם כולו והמסר הועבר. בחלקו לפחות.

הרכיבה העירומה למען הסביבה הפכה למסורת בשנים האחרונות. המשטרה, שביום רגיל הייתה עוצרת אותם על התערטלות, ליוותה הפעם את הרוכבים שחלפו מול עשרות אלפי נבוכים וסקרנים.