גם השבת - הצצה אל מאחורי הקלעים

הדברים המעניינים ביותר נאמרים בדרך כלל "אוף דה רקורד" ושלא למצלמה. "פגוש את העיתונות" נותנת לכם אפשרות בפעם הראשונה להציץ לדיון שמתנהל באולפן כשיוצאים לפרסומות. כנסו לאתר חדשות 2 באינטרנט בזמן התשדירים ותגלו מה קורה בשידור חי

אם תמיד תהיתם מה קורה באולפן החדשות מיד אחרי שמגישת הטלוויזיה או המנחה אומרים "נצא להפסקת פרסומות קצרה" - עכשיו יש לכם הזדמנות לגלות. גם בשבת הזו, תוכלו לקבל הצצה מיוחדת אל מאחורי הקלעים של "פגוש את העיתונות" - והכל בשידור חי באינטרנט.

שמעון שיפר, שלום קיטל, אביב בושינסקי וגלעד שר יצטרפו לדנה ויס כדי לסכם עשר שנים להסכם קמפ-דיוויד וארבע שנים למלחמת לבנון. הפעם הדיון מסביב לשולחן העגול ימשיך גם בזמן שצופי הטלוויזיה יעברו לפרסומות. איך זה עובד? פשוט מאוד. כנסו לאתר חדשות 2 החל משעה 17:00 ותוכלו לעקוב אחרי השידור באופן רציף.

בזמן הדיון אתם מוזמנים לדבר עם דנה ויס והפאנליסטים דרך הפייסבוק. כנסו לדף הפייסבוק של פגוש את העיתונות וכתבו שאלות לחברי הפאנל. דנה תציג להן את השאלות ואתם תוכלו לצפות בתשובות דרך אתר חדשות 2. שאלות מעניינות במיוחד יישאלו שוב בשידור החי בטלוויזיה.

ראיון עם עופר עיני (חדשות 2)
בנוסף ישודר בתכנית ריאיון מיוחד עם עופר עיני. אחרי שלא אושרה העלאת שכר המינימום, עופר עיני מגיע להבהיר האם הוא בכלל בעד העלאה בשכר ולמה? עיני, האיש החזק במפלגת העבודה\ יסביר מה קורה עם היו"ר אהוד ברק והאם יש סיכוי שנראה אותו מחליף אותו בבחירות הבאות.

הצטרפו לדף הפייסבוק של פגוש את העיתונות

צפו בריאיון הבלעדי של יונית לוי עם ברק אובמה