בצה"ל מבהירים: ארגון פלסטיני שטוען שקצין צה"ל נהרג בעזה - משקר

בסרטון שהפיצו גדודי אל קודס של הפת"ח מציג פעיל הארגון דסקית לכאורה של חייל. בעברית עילגת הוא טוען שהקצין נהרג בבית חנון, וישראל מסתירה זו. "אם יש לנתניהו אומץ, שיגלה על גורלו", אמר. בצה"ל מבהירים כי החייל חי

האש הופסקה אבל הלוחמה הפסיכולוגית נמשכת: גדודי אל קודס של הפת"ח פירסמו היום סרטון בו נטען כי ישראל מסתירה מעיני הציבור מידע אודות קצין צה"ל שנהרג כביכול במבצע "צוק איתן" בעזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון מופיע רעול פנים שטוען, בעברית, כי הקצין נהרג בחילופי אש עם חבלים שהציבו מארב בבית חנון. "אם יש לנתניהו אומץ, שיגלה על גורלו של הקצין", אמר רעול הפנים והציג לעיני המצלמה דיסקית עם שמו ומספרו האישי של החייל.

"מצוקה קשה בארגון"

"אל העם הישראלי המרמה", פנה הפלסטיני בסרטון. "נתניהו הנכה עשה פשעים בילדים ובנשים ובזקנים, העם הפלסטיני, כי הוא נכה כמו הלוחמים שלנו בשטח, והרס את הבתים על ראשי התושבים שלה, והוא עדיין משקר עליכם" (השגיאות במקור).

"אין ביטחון לכם אם העם שלנו לא יחיה בשלום ובעצמאות", המשיך הפעיל בעברית קלוקלת. "הוא (ראש הממשלה נתניהו) מסתיר את המספר של החיילים ההרוגים והנפצעים במערכה שאנו נקראים לה 'דרך הנחשול'".

בצה"ל מבהירים שהחייל חי ואומרים כי "מדובר בעוד אחד משקרי חמאס המתבסס על עשרות שקרים אחרים שהופצו בחודש האחרון, הנובעים ממצוקה קשה בו שרוי הארגון לאור הפלתו במבצע 'צוק איתן'".