פגיעה ישירה בשני בתים בשדרות, 2 נפגעו קל

מטחי הירי מרצועת עזה נמשכים: מספר רקטות התפוצצו רקטות בשטחי המועצות שער הנגב, חוף אשקלון ושדות נגב, ללא נפגעים. רקטה פגעה ישירות בשני מבני מגורים בשדרות וגרמה לנזק, ושני פצועים קל פונו לבית החולים ברזילי

הירי לעבר הדרום נמשך בעוצמה רבה: לאחר קריסת הפסקת האש ובצל המשך המגעים המדיניים, ארגוני הטרור ממשיכים לשגר רקטות לעבר יישובי הדרום. רקטה פגעה ישירות בשני בתים בשדרות, שלמרבה המזל היו ריק מאדם. שני פצועים קל פונו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי. רקטה נוספת נפלה בשטח פתוח באשקלון ולא גרמה לנפגעים או נזק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר סריקות של צוותי חירום בשדרות, התגלה כי הבית היה ריק מיושביו. אדם אחד נפצע קל במהלך ריצה למרחב המוגן, ופונה יחד עם נפגע חרדה נוסף לבית החולים ברזילי באשקלון. נזק נגרם לרכוש, וצוותי משטרה הוזעקו על מנת לטפל בשרידי הרקטה. רקטה נוספת התפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית שער הנגב.

זמן קצר קודם לכן נפלו שלוש רקטות מחוץ לאחד היישובים בשדות נגב, ורקטה נוספת נפלה בשטח פתוח במועצה האזורית חוף אשקלון. לא נגרם נזק ואיש לא נפגע במטח זה.

מנהל מכללת ספיר נפצע קל מנפילת רקטה בשדות נגב

בשעות הצהריים נפצעו שני בני אדם מנפילת רקטה סמוך לתחנת דלק במועצה האזורית שדות נגב. אחד מהם נפצע באורח בינוני-קשה, אך לאחר שפונה לבית החולים סורוקה מצבו השתפר וכעת הוא מוגדר בינוני. מצבו של הפצוע השני קל. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו לשניים טיפול רפואי ראשוני ופינו אותם לבית החולים.

האדם שנפצע קל בתקרית הוא מנהל מכללת ספיר ד"ר נחמי פז המתגורר בקרבת מקום. מאז שעות הבוקר נורו עשרות רקטות לעבר הדרום, מרביתן יורטו או נפלו בשטחים פתוחים. צה"ל הגיב בירי ארטילרי ובתקיפות של חיל האוויר, על פי הפלסטינים ילד בן 10 נהרג באחת התקיפות.

זירת הנפילה בשדות נגב, היום (חדשות 2)

בשער הנגב נפגע הבוקר מבנה מנפל של רקטה, ללא נזק ועם אדם שנפגע באורח קל מאוד ולא נזקק לטיפול רפואי. "תידלקתי על הטרקטורון שלי וחשבתי שאספיק להגיע לממ"ד", סיפר האיש. "שמעתי את שריקת הטיל ועפתי מההדף. נפגעתי מרסיס קטן, היה לי נס".

במקביל, נמשכים בקהיר המאמצים להשגת הפסקת אש, אך ללא המשלחת הישראלית שעזבה את מצרים. גורם ישראלי בכיר הבהיר היום כי "ישראל לא תנהל משא ומתן על הפסקת האש תחת אש. נמשיך בתקיפות עד שחמאס יאותת באמצעות המצרים שהוא מוכן לשוב לשולחן המשא ומתן".