מקלחת קרה: כך ציננו הכבאים את המילואימניקים. צפו

לוחמי מילואים בבסיס האימונים לכיש בדרום עזרו לכבאים אתמול בכיבוי שריפה - ואז אחד מהם פנה בבקשה חריגה לכבאים: "תשפריצו עלינו מים, אנו מותשים". מפקד הצוות קיבל את אישור מפקד הפלוגה וה"חגיגה" החלה. כך זה נראה

הכבאים של תחנת אשקלון מצאו אתמול (ג') דרך מקורית לצנן אנשי מילואים ביום קיץ חם. לאחר שלוחמי האש, בסיוע אנשי המילואים, כיבו שריפה באזור מטווח בבסיס האימונים לכיש בדרום, הם התפנו לעשות "מקלחת קרה" ללוחמים, זאת לבקשתם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הכבאים ביקשו את אישור מפקד הפלוגה, הוא נתן את הסכמתו - וככה הם הצטננו בכיף. ההתלהבות הייתה גדולה מאוד - ולוותה בקריאות שמחה, שירים, מחיאות כפיים והרבה מים. זמן קצר לאחר מכן כולם כבר התייבשו.

"בצהריים נקראנו לכבות שריפה באחד המטווחים של אנשי המילואים", סיפר לחדשות 2 Online מפקד צוות הכבאים אלקנה ביטון. "החבר'ה שם סייעו לנו לכבות את השריפה, ותוך כדי שאנו מכבים את השריפה עם אנשי המילואים אחד המפקדים פנה אליי בפנייה חריגה. הוא אמר שהם מותשים ושאם אפשר לתת להם מקלחת קרה ומצננת".

ביטון ואנשיו מיד נרתמו למשימה הלא שגרתית: "הם היו מקסימים ועזרו לנו, אז כל מי שרצה עמד בגוש ואז התחלנו להשפריץ עליהם מים והם ממש שמחו. אני לא יודע איזה לוחם מקבל מקלחת כזו בשטח, אז המומנטום היה טוב".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv