מעזה יצא מתוק: אלוף פיקוד הדרום שלח חבילות שוקולד למשפחות המפקדים

לאחר 28 ימים של לחימה בהם לא ראו את הבית, החליט אלוף פיקוד הדרום סמי תורג'מן לפצות את הנשים ויתר בני המשפחה שלא ראו את הבעל או האב כל כך הרבה זמן. האלוף תורג'מן שלח לבתי המפקדים בסדיר ובמילואים ברכת הוקרה בתוספת חבילת שוקולד מפנקת: "תודה לכם על הרוח הגבית, אתם שותפים מלאים ללחימה"

המארז המתוק שנשלח למשפחות (חדשות 2)

הוקרה מתוקה למשפחות המפקדים: לאחר ארבעה שבועות של לחימה בהם רבים מהמפקדים בצה"ל לא חזרו הביתה, החליט אלוף פיקוד הדרום לעשות מעשה - ולשלוח פיצוי מתוק לנשות המפקדים שנותרו מאחור - ודאגו לשלום בעליהן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אלוף הפיקוד סמי תורג'מן שלח איגרת ומארז שוקולד לכל נשות המפקדים שנלחמו ועדיין נלחמים ברצועת עזה. מדובר במאות נשים של מפקדי שטח שנמצאים כבר בלחימה בתוך השטח ולא ראו את המשפחות במשך חודש.

"בימים אלו, ימי מבצע 'צוק איתן', הנכם שותפים מלאים למאמץ הלחימה", פנה האלוף תורג'מן במכתבו לבני משפחות המפקדים - בסדיר ובמילואים. "הדאגה, ההבנה והביטחון שאתם מקרינים מחזקים את מפקדינו, בני משפחותיכם, בשדה הקרב".

אלוף פיקוד הדרום סמי תורג'מן (חדשות 2)


"אני מבטיח לכם שאנו עושים ככל שביכולתנו כדי להשיב את הביטחון למדינת ישראל וזאת בזכות הובלתם האיתנה והמקצועית של המפקדים, יקיריכם", הוסיף אלוף הפיקוד וכתב: "צה"ל כולו אתכם גם ברגעים אלה, מחזק את ידיכם וגאה בכם על הרוח הגבית מהבית".

נשות המפקדים חיות במתח גדול מאוד ולאחרונה הן פתחו קבוצת וואטסאפ, בה הן מחזקות ותומכות אחת בשנייה, משתפות בקשיים ומתייעצות. בשבוע שעבר נפגשו רבות מהן עם אשת הרמטכ"ל, רויטל גנץ, שהגיעה להביע תמיכה ולשמוע על התחושות והקשיים.