שכנים וחברים בבית משפחת גולדין: "הם חזקים"

מכרים רבים הגיעו לבית משפחתו של סג"מ הדר גולדין, שקיים חשש שנפל בשבי. אחד השכנים: "המשפחה מאוד ציונית והיא תתמודד עם זה. אין משפחה יותר טובה מהם". גולדין הוא אזרח בריטי, והיעדרותו עוררה עניין רב בקרב התקשורת הזרה

לאחר ההודעה על החשש לנפילתו בשבי של סג"מ הדר גולדין, הגיעו היום (שישי) חברים, קרובים ושכנים רבים לבית המשפחה בכפר סבא על מנת להביע השתתפות ברגשות המשפחה ולקוות לבשורות טובות. במקביל, צה"ל עורך מאמצים רבים לאיתורו של גולדין, קצין מסיירת גבעתי, בעומק רצועת עזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר הגעת אנשי קצין העיר למשפחת גולדין, הורגשה במקום תנועה ערה של אזרחים מודאגים שרוצים לחזק את משפחת גולדין. המשטרה הציבה מחסומים ברחוב, ומאבטחים עמדו בכניסה לבית המשפחה על מנת למנוע כניסת אורחים לא רצויים. אחד משכני המשפחה סיפר לתקשורת כי משפחת גולדין היא "משפחה מאוד ציונית - הם מאוד חזקים, והם יתמודדו עם זה כמו שצריך. אין משפחה יותר טובה ממשפחת גולדין".

תושבים רבים שמכירים את הדר ואת אחיו התאום מבני עקיבא וממוסדות החינוך מבקשים לחזק את המשפחה בשעות מתוחות אלה ולקוות לבשורות טובות. היותו של גולדין אזרח בריטי עוררה עניין גם בתקשורת הזרה, שהגיעה לבית המשפחה.

הערב סמוך לשעה 18:00 יגיעו עשרות חניכי ובוגרי תנועת בני עקיבא לסניף התנועה בכפר סבא, בעקבות הידיעה על החשש לנפילתו בשבי של בוגר הסניף, שגם הדריך בעבר. בתנועה סיפרו כי הדר "הדריך בסניף והיה דמות מרכזית ומשמעותית".

עם החניכים ייפגשו עובדות סוציאליות ואנשי חינוך מטעם התנועה. בבית הספר המדעי אמי"ת בכפר בתיה ברעננה, בו למד גולדין, תיערך תפילה בהשתתפות תלמידי ובוגרי בית הספר במוצאי שבת בשעה 21:30.  

קצין צה"ל בשבי חמאס - הסיקור המלא:

הקצין שנהרג ספד ב-2007 לחברו: "לוויות – בזבוז זמן"

המתווך בעסקת שליט: "בחמאס תכננו מראש להפתיע עם מתאבד ולחטוף חייל"

פורסמו שמות ההרוגים בתקרית ברפיח

קרי: "חמאס חייב לשחרר את השבוי"

אבי החייל שנשבה: "בטוחים שצה"ל יהפוך כל אבן"

חמאס מכחיש: "לא חטפנו את החייל"

נועם שליט לחדשות 2 Online: "מרגישים רע מאוד, כמו כל המדינה"

סג"מ הדר גולדין בריאיון לפני כשנה: "גדלתי על אהבת העם והארץ"

גורם מדיני: "התגובה לחטיפת הקצין תהיה קשה"

חשש: קצין צה"ל נפל בשבי חמאס; שני חיילים נהרגו

בהכנת הידיעה השתתפו סיון רהב-מאיר ודפנה ליאל