באר שבע: משפחה עזבה - והפקירה את הכלב. צפו בחילוץ

משפחה מבאר שבע שנסעה מהעיר בשל המצב הביטחוני, הותירה את הכלב מאחור - ללא מים וללא אוכל. שכנים דיווחו למשטרה על נביחות בלתי פוסקות ואמש השוטרים עם הווטרינר חילצו אותו כשהוא תשוש. כך זה נראה

בעקבות המצב הביטחוני בדרום החליטו בני משפחה אחת לעזוב למשך מספר ימים את ביתם שבבאר שבע, כשהם מפקירים מאחור את כלבם הנאמן כלוא בבית ללא כל טיפול או השגחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בעקבות קריאה שנתקבלה במוקד 100 של המשטרה על נביחות בלתי פוסקות מתוך הבית, הוזעקו למקום שוטרי יחידת השיטור המקומית כשהם מלווים בווטרינר העירוני.

בתוך הבית נמצא הכלב כשהוא מפוחד ותשוש. "פרצנו את החצר, נכנסנו פנימה ולקחנו את הכלב, שנראה מוזנח", סיפר לחדשות 2 Online סגן מפקד השיטור העירוני בבאר שבע, רס"מ אסף ביטון. "הוא היה במצב רע מאוד, וכשהבחין בנו שמח שסוף סוף שמישהו מתייחס אליו ונותן לו טיפול, אוכל ומים".

מעדויות השכנים עולה כי הכלב הושאר כך לבדו במשך ארבעה ימים. בני המשפחה המזניחה חשודים ברשלנות, וכעת נבחנת האפשרות להעמידם לדין בגין הפקרת הכלב בתנאים שבהם הוחזק. "מדובר באירוע חמור של הזנחת בעל חיים, שחולץ בזמן הודות לערנות השכנים", אמר מפקד תחנת באר שבע, ניצב משנה משה איבגי. "משפחות שנוסעות מהאזור מתבקשות שלא להשאיר מאחור את בעלי החיים שלהם ללא טיפול מתאים".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv