ההפתעה של לפיד במדף החמוצים בשדרות

שר האוצר הגיע עם רעייתו לביקור הזדהות בשדרות ונכנס למרכול המקומי. הוא יצא עם עגלה עמוסה לשבת וגם עם תגלית - מחירי החמוצים זולים בחצי מחיר בהשוואה לתל אביב. "משוגע מי שלא קונה בדרום", קבע

בין תושבי שדרות שערכו הבוקר קניות במרכול המקומי היו גם תושב תל אביב ורעייתו שגילו, להפתעתם, מחירים שפויים הרבה יותר בדרום מאלה שהתרגלו אליהם. שר האוצר יאיר לפיד ואשתו ליהיא הגיעו למקום כדי להזדהות עם התושבים שסופגים את מרב מטחי האש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הזוג לפיד הסתובב דקות ארוכות בין מדפי המצרכים. הם רכשו בין השאר יין ולחם, אבל את ההפתעה הגדולה ביותר גילה שר האוצר במדף החמוצים: מחירה של קופסה גדולה של מלפפונים חמוצים עולה כ-15 שקלים, כמעט חצי מהמחיר שמכיר לפיד מתל אביב. "משוגע מי שלא קונה בדרום", אמר לפיד.

יחד עם הזוג לפיד ערך גם שר הרווחה מאיר כהן, חבר מפלגת יש עתיד, קניות במרכול בשדרות. במהלך מסע הקניות הזה נשמעה בעיר התרעת "צבע אדום", וכל הנוכחים נכנסו למרחב המוגן. את הדקות הקצרות בתוכו ניצלו חלק מהתושבים לצילומים עם שר האוצר.

כשיצאו מהממ"ד המשיך מסע הקניות שהסתיים בקופה, כשלפיד ואשתו יוצאים עמוסים בשקיות חזרה לתל אביב. לשר האוצר לא יהיה יותר מדי זמן לבשל עם המצרכים שקנה - הוא מיהר אל הקרייה בתל אביב אל ישיבת הקבינט.