"כיפת ברזל" החדשה של שר הביטחון

לרגע אחד עצר יעלון את ניהול המבצע האינטנסיבי בעזה ו"התחמש" בנוצה וקסת דיו. שר הביטחון כתב על גבי קלף את האות ב', מהמילה בראשית, בספר תורה חדש למען שלום החיילים. יו"ר צעירי חב"ד: "אנחנו בטוחים כי כל חייל שתיכתב עבורו אות בספר התורה המיוחד הזה, יוכל להרגיש בטוח יותר"

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון פינה אמש (ה') כמה דקות מלוח הזמנים העמוס במיוחד על מנת לכתוב את האות הראשונה בספר תורה חדש למען שלומם וביטחונם של חיילי צה"ל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים. הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

יעלון כתב על גבי קלף מסורתי את האות ב', מהמילה בראשית שבה נפתחת התורה, באמצעות נוצה וקסת דיו. עם סיום כתיבת האותיות, הניח שר הביטחון תפילין בסיועם של צעירי חב"ד, כפי שביקש בעבר הרבי מליובאוויטש מכלל חיילי צה"ל.

"את ספר התורה כותבים צעירי אגודת חב"ד לזכותם של כלל חיילי וחיילות צה"ל, סדירניקים, קבע ומילואים, כשלכל חייל ניתנת אות אישית הנכתבת במיוחד עבורו, ומעניקה לו שמירה רוחנית", מסבירים בחב"ד.

השר יעלון ואנשי חב"ד (שלום לביא)

"אנחנו בטוחים כי כל חייל שתיכתב עבורו אות בספר התורה המיוחד הזה, יוכל להרגיש בטוח יותר. על פי המסורת היהודית לאותיות ספר התורה סגולה מיוחדת להגנה ושמירה, והרגשנו מחויבות להפנות גם את האפיק הרוחני הזה לביטחונם של חיילי צה"ל", אמר בטקס יו"ר צעירי חב"ד, הרב יוסף אהרונוב.

להצטרפות ולרישום של חיילים