מרים פרץ להורי החייל מקס שטיינברג: "הבן שלכם גיבור שהבטיח לנו חיים"

האלפים שליוו למנוחות את סמל מקס שטיינברג ז"ל, ממשיכים ללוות את בני משפחתו במהלך ימיי השבעה. בין ההמונים שהגיעו לנחם את הוריו של החייל הבודד בירושלים, היו גם מזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי ושגריר ארה"ב בישראל דן שפירו. האם השכולה מרים פרץ הגיעה גם היא לחזק את שני ההורים: "בנכם הבטיח לנו חיים"

לאחר שאמש ליוו אלפים למנוחות את סמל מקס שטיינברג ז"ל שנהרג באסון הנגמ"ש, ממשיכים גם היום (ה') ההמונים ללוות את בני משפחתו של החייל הבודד בימיי השבעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הוריו של החייל החליטו להישאר בישראל, עד תום ימיי השבעה על מות בנם. מאות בני אדם זרמו היום למלון קראון פלאזה בירושלים שבו קבעו ההורים את משכנם, זאת לאחר שביממה האחרונה יצאה קריאה ברשתות החברתיות להמשיך וללוות את ההורים השכולים במהלך שבוע האבל. "לא הכרתי את מקס, אבל הוא אחי", אמר לחדשות 2 Online תושב ירושלים שהגיע יחד עם כל משפחתו כדי לתמוך בהוריו של החייל. "למי שנתן את חייו למעננו, זה המעט שאנחנו יכולים לעשות. לבוא ולומר תודה ולהראות גם לדור הצעיר שיש מי שנלחם כדי שהוא יחיה במדינה הזו".

"הבטיח חיים", סמל מקס שטיינברג ז"ל (דו"צ)

בין המנחמים הרבים הייתה גם מרים פרץ, ששכלה את שני בניה אוריאל ואלירז ז"ל, שהגיעה עם מסרים של מחזקים. "הבן שלכם הבטיח לנו חיים", אמרה פרץ להורי החייל. "בזכותו אנשים יכולים ללכת לים ולהמשיך בחייהם. הבן שלכם גיבור. אני יודעת שזה חוסר עמוק מאוד, אבל חייבים להמשיך ולדבוק בחיים".

הוריו של מקס, שעדיין הלומים מאלפי המשתתפים בלוויית בנם, עדיין מתקשים לעכל את גל התמיכה העצום במשפחתם. "זה עדיין לא מובן לי שכל האנשים האלה הגיעו לכאן בשביל הבן שלנו", אמרה האם איווי. "אנחנו מרגישים את התמיכה ואת העידוד והם מנחמים מאוד".

ההמונים שליוו את שטיינברג ז"ל למנוחות (יובל מלחי)